PDA

Zobacz pełną wersję : Recepta ]:>



Creazy noob
05-12-08, 21:29
Heloł ;)

Zastanawiam jak załatwić sobie [ bądź też ją podrobić ,bo wkońcu słyszałem o jakiś porgaramach ,ale wszystkie dostępne wersje są demonstracyjne ] recepte .
bo wsumie niegdy nei ma się pewnosci co bierze się od dila ( zresztą kolo tez ładnie swojej doli nałoży ) .
Ciekawe odpowiedzi nagradzam sogaczem ;)

lg team
05-12-08, 21:37
sa programy pewne, nawet kilk lat temu widzialem jak student informy pokazywal jak robic pieczatki i wszystko co potrzebne do recepty,

ale lepiej w podrabianie sie nie bawic,

jak juz chcesz z apteki idz do lekarza i powiedz o co chodzi to moze ci wypisze niewilka ilosc

Creazy noob
05-12-08, 21:40
no w moim mieście to siedzą takie talenty ,ze nie ma na nich epy :)
jakieś inne pomysły może ?;>

Creazy noob
05-12-08, 21:57
A wogóle dlaczego uwaasz ,że nie warto się bawić w podrabianie ?:>

lg team
05-12-08, 21:59
durne pytanie,
chcesz to sie baw co mi do tego,
tutaj info jak to robic napewno nie dostaniesz,

Creazy noob
05-12-08, 22:04
zauważ ,że nie pytałem jak to wykonać -> tylko dlaczego uważasz ,że nie warto się w to bawić :P A ty się niepotrzebnie unosisz ;)

lg team
05-12-08, 22:19
no jak to co napisales w pierwszym watku nie tyczy sie tego jak tego dokonac to ja jestem praktykujacy chrzescijanin ;)

ciaastek91
05-12-08, 23:23
wiesz, podrabiac sobie mozesz, ale musisz sie zastanowic, co w polskich aptekach jest dostepne ;]

Creazy noob
06-12-08, 10:00
Też racja ciastek ;)
Lg , faktycznie moze troche xle zbudowałem pytanie , ale ogólnie chodziło mi o tę bardziej od lekarza :)

A co do tych podrobionych to bardziej chciałem jakiś link do full wersji programiku jezeli jakiś znacie ;)

* wczoraj byłęm dość wymęczoy tagze sorry za kiepskie myślenie ;)

kubuch
06-12-08, 10:13
a wiec do przygotowania recepty będzie potrzebne:
- składnik główny zwany papier (kawałek kartki A4)
-urządzenie do pisania (długopis)
-1 szt kartofla
-nóż
-barwnik spożywczy
oraz umiejętność pisania ( można gryzmolić )
Przygotowanie :
Kartkę kładziemy na twardą, gładką powierzchnie przykładamy długopis i zaczynamy notować pierwsze dwie litery specyfiku który chcemy mieć następnie za pomocą noża wycinamy wzorek na pyrce moczymy pyrkę w barwniku i stawiamy stempel…
I vła la
-------------------------------------
Sory za spam :)