PDA

Zobacz pełną wersję : Wasze opinie na temat systemów treningowych



grzela
05-12-08, 19:45
Wyraźcie swoje opinie i spostrzeżenia na temat systemów treningowych:

1.Trening który Waszym zdaniem przyniósł najlepsze rezultaty
2.Trening do którego najczęściej wracacie
3.Trening z którego nie jesteście zadowoleni- nie spełnił waszych oczekiwań.


Ad1. "Antykulturystyczny"- co prawda jestem w trakcie ale to jest to:)
Ad2. HST- powiem szczerze moje pierwsze FBW
Ad3. heavy duty- na mnie nie zadziałał:)

Jeśli trenowaliście jakimis "nietypowym systemem" lub planem własnego autorstwa , podzielcie sie swoimi wrażeniami.

Voice666
05-12-08, 20:55
1. Jeszcze takiego nie ma ;) a na poważnie to odpowiem w ten sposób zaczynam za parę tygodni 10x10 i myślę, że to będzie to :)
2. Split i FBW na przemiennie
3.Jakiś wynalazek polecony przez znajomego, podobno był to "trening na gęstość mięśni", byłem młody i głupi he he.

hardworkOUT
05-12-08, 21:10
1. hmm narazie 5x5 i to sie raczej nie zmieni. zadnym innym planem nie zrobilem i juz nie zrobie np 40 kg w siadzie w 8 tygodni. jest pewien haczyk, taki wynik zawdzieczam po czesci temu ze 5x5 trenowalem w czasach kiedy 'rosnie sie na wszystkim' . no ale efekty silowe na nim najlepsze co by nie mowic.

2. niema konkretnego, ale najczesciej sa to roznego rodzaju odmiany FBW, czasem zapozyczone, czasem ukladane przez siebie.

3. kazdego rodzaju SPLIT :)


takie 2 plany naprawde warte polecenia :

tak jak grzela, trening antykulturystyczny swietny. niemoge sie doczekac konca zeby sprawdzic maksy.

fbw 15-10-5 autorstwa Andrzeja Roszkowskiego tez poprostu swietny, niesamowity progres sily i to w bardzo krotkim czasie mozna zanotowac.

Voice666
05-12-08, 21:39
Właśnie a propos antykulturystycznego treningu to tak się zastanawiam czy nie za bardzo wstawiłbym sobie w pizdę gdybym go przerobił po 10x10?
Mam tabele Anti-Bodybuilding Hypertrophy Chad'a Waterbury'ego i przyglądając mu się jest on wytrzymałościowo ciężki z racji krótkich przerw no i samych powtórzeń w seriach też sporawo. Więc się zastanawiam czy dwa plany dość intensywne jeden po drugim mnie nie zabiją?

hardworkOUT
05-12-08, 21:42
zrob tydzien - dwa przerwy miedzy cyklam a bedzie ok. chyba ze bedziesz sie czul na silach

grzela
07-12-08, 09:53
odświeżam :)