PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Dla Poczatkujacego



Sonny
05-12-08, 16:14
Witam , Posiadam Podstawowa Ławeczke z mozliuwoscia trenowania, na klatke, rece oraz nogi i obciazenie
http://allegro.pl/item479393886_479393886.html
Potrzebuje Planu treningowego lecz nie do konca normalnego, poniewaz chce jak najmniej obciazac kregoslup oraz nie cwiczyc na kregoslup i plecy, od 3 lat plywam 1h tygodniowo. Chce do tego dolozyc treningi na mojej nowej silkowni, Zalezy mi i na Masie i na Sile wiec trening powinien byc posredni.
Głownie zalezy mi na , Rekach , Barkach, Brzuchu, I Najbardziej na Klacie.Jezeli chodzi o Motyle to mam je wyrobione od basenu i jak narazie nie mam zamiaru przestac plywac. Z Gory Dziekuje jak ktos by mi mogl Taki Plan podeslac/ustalic
Pozdrawiam Mlody Paker Sonny:P

Voice666
05-12-08, 18:10
Zależy i na masie i sile ale nie chcesz ćwiczyć pleców, a co z nogami?? pewnie też nie?
To powiem jedno kto ma silne plecy i nogi ten jest silny w ogóle.
Hmm nie napisałeś dlaczego nie chcesz obciążać kręgosłupa, jakaś kontuzja? Skrzywienie? Czy po prostu takie widzimisię?
Napisz coś więcej.

grzela
05-12-08, 19:09
Jak nie chcesz "obciążać kręgosłupa" to zapisz się z mamą na aerobik

Ikar
05-12-08, 19:47
Jak nie chcesz "obciążać kręgosłupa" to zapisz się z mamą na aerobik

nie smaczny zarcik ;p

dzien 1
Klatka
wyciskanie na plaskiej sztanga 12/10/8/6
wyciskanie skos z glowa u gory hantelki 12/10/8/6
rozpietki 4x10

biceps
mlotkowy 3x10
sztanga 3x10
z suplimacja 3x10

dzien 2 - malo cwiczen bo nie chcesz obciazac tych partii
plecy
podciaganie na drazku 4x10
wioslowlowanie hantelkami 4x10

nogi
przysiady ze sztanga 4x10
wspiecia na palcach 4xmax

kaptury
szrugusy 4x20

dzien 3
barki
wyciskaie sztangi z zaglowy 12/10/8
unoszenie sztangielek bokiem 12/10/8
podciaganie sztangi wzluz tulowia 12/10/8

triceps
wyciskanie francuskie sztangielki dwuracz 3x10
pompki tylem 3x max
wyskanie francuskie sztangi lezac 3x10

tak na szybko pisany :p moze palo przemyslany ale powinien byc nienajgorszy

grzela
05-12-08, 20:08
Nie zrobi masy mięśniowej pomijając podstawowe wielostawowe ćwiczenia( chodzi mi głównie o mc)

Poza tym uważasz że przysiady nie obciążają kręgosłupa?

Poza tym połączenie pleców i nóg na jednym treningu to zły pomysł

Poza tym nie ma nic na dwugłowe ud

Poza tym dublowanie ćwiczeń mija się z celem ( triceps 2 razy francuskie-wyciskanie wąsko byłoby lepsze, poza tym 2 ćwiczenia wystarczą, na biceps zresztą też)

monohydrat
05-12-08, 20:13
Ikar w podpisie masz: "Wybaczcie ze ostatnio rzadko tu wpadam :) "- Wybaczamy!!
Nie pisz wiecej planow, taka moja skromna prosba

hardworkOUT
05-12-08, 21:26
"tak na szybko pisany :p moze palo przemyslany ale powinien byc nienajgorszy"

racja, malo przemyslany

nie najgorszy, widzialem gorsze, ale niewiele mu brakuje ;)


"Głownie zalezy mi na , Rekach , Barkach, Brzuchu, I Najbardziej na Klacie"

powino ci zalezec najbardziej na nogach plecach i klacie. ( jak myslisz w kontekscie masy/sily)


"Jezeli chodzi o Motyle to mam je wyrobione od basenu"

i co z tego ? takie myslenie jest bez sensu. barki tez powinienes miec wyrobione od plywania , nogi tez, pozatym chodzisz/jezdzisz na rowerze to nogi sie trenuja .....

porozgladaj sie za FBW

Ikar
06-12-08, 01:26
Nie zrobi masy mięśniowej pomijając podstawowe wielostawowe ćwiczenia( chodzi mi głównie o mc)

Poza tym uważasz że przysiady nie obciążają kręgosłupa?

Poza tym połączenie pleców i nóg na jednym treningu to zły pomysł

Poza tym nie ma nic na dwugłowe ud

Poza tym dublowanie ćwiczeń mija się z celem ( triceps 2 razy francuskie-wyciskanie wąsko byłoby lepsze, poza tym 2 ćwiczenia wystarczą, na biceps zresztą też)

omg patrz co on napisal nik inny nie napisl mu planu, nie chce robic plecow i nog to nie dlatego wcisnelem mu taki lightowny trening to czego nie chce w jeden dzien, a czy polaczenie nog i plecow to zly pomysl to mogl bym polemizowac ale nie o to chodzi bo zrobilem to polaczenie ze wzgledu na slaba intensywnosc tych partii w jego treningu. co do przysiadow to oczywiscie obciazaja kregoslup, ale poza tym ze zapomnialem dopisac ze chdzilo mi o przysiady z hakiem to on ma to robic z malym obciazeniem ma to robic bo chce zeby cokolwiek robil a nie nic nie robil rozumiesz???:P co do tricepsa to francuskie lezac ze sztanga do glowy a francuskie w siadzie z jednym hantelkiem oburacz inaczej dziala wiec nie widze tu dubla jakiegos poza nazwa ,,francuzzzzki" :P co do iloesci cwiczen to spoooooko tylko ze jak dasz 4 serie a ja dalem 3 :)


p.s. zazwyczaj pierdolenie ze powinienes i tak robic nogi i tak chodz masz je totalnie w dupie i tak nic nie daje wiec wole zrobic to tak zeby chociaz w malym stopniu robili te partie

Ikar
06-12-08, 01:31
Ikar w podpisie masz: "Wybaczcie ze ostatnio rzadko tu wpadam :) "- Wybaczamy!!
Nie pisz wiecej planow, taka moja skromna prosba

z tego co widze nie masz w ogole pojecia o planach wiec nie pisz takich komentow bo zasugerowales sie postem wyzej ktory cos wypatrzyl....



a tak ogolnie mogl bym napisac normalny plan ale co z tego jak i tak go nie bedzie robil ??:D


i ogolnie panowie sory ale dawno nic nie pilem i mnie sciely 2 redsy i musze pomarudzic troche ;p

monohydrat
06-12-08, 10:45
i ogolnie panowie sory ale dawno nic nie pilem i mnie sciely 2 redsy i musze pomarudzic troche ;p... ale zes dojebal teraz :D Moze i nie znam sie na znam sie na planach kolego, ale napewno nie dobralbym tak beznadziejnych cwiczen i nie polaczyl ze soba tak grup. Pozdrawiam