PDA

Zobacz pełną wersję : Co kupić?



Punchline
05-12-08, 15:33
Witam. Mam 16 lat, ważę 73kg i mam 173cm wzrostu. Ćwiczę na siłowni od miesiąca, stosuję dietę wysokobiałkową. Stosuje trening masowy. Trenuję sztuki walki - karate. I stąd też pytanie jaki suplement? Moim celem jest pozbycie się tłuszczu przy jednoczesnym przyroście masy mięsniowej. Myślę nad BCAA albo l-karnityną. Chcę żeby suplement nie zatrzymał przyrostu masy mięsniowej, lecz przyspieszył go przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu.
Pozdrawiam

Sokol
05-12-08, 15:52
Na odżywki jest za wczesnie, dieta wysokobiałkowa i powodzenia.

pimols
05-12-08, 16:06
Witam. Mam 16 lat, ważę 73kg i mam 173cm wzrostu. Ćwiczę na siłowni od miesiąca, stosuję dietę wysokobiałkową. Stosuje trening masowy. Trenuję sztuki walki - karate. I stąd też pytanie jaki suplement? Moim celem jest pozbycie się tłuszczu przy jednoczesnym przyroście masy mięsniowej. Myślę nad BCAA albo l-karnityną. Chcę żeby suplement nie zatrzymał przyrostu masy mięsniowej, lecz przyspieszył go przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu.
Pozdrawiam
narazie diete 3maj i cwicz sumplementy przyjda pozniej

Punchline
05-12-08, 16:12
Mam do wydania koło 50zł i pomyślałem, że przeznacze je na jakieś suple. No, ale skoro ludzie o większym doświadczeniu mówią, że nie warto to ok :P

Rickey
05-12-08, 20:57
No raczej za 50 zł to byś nie zaszalał z odżywkami. Już lepiej tą kase przeznacz na diete a odżywki na razie zostaw w spokoju.
Pozdro!!

Volves
05-12-08, 21:33
Rickey wyjęłeś mi to z ust :]

Punchline
05-12-08, 22:30
Fakt, lepiej kupić karnet na siłownię.:)
Mam jeszcze jedno pytanie, bo trenuję karate i treningi mamy ostre, pocę się jak świnia, mam słabą wytrzymałość i kondycję. Wiadomo wyrabiam się z kondychą i wytrzymałością, ale moja potliwość jest naprawde denerwująca. Myślałem nad jakims izotonikiem na trenigi, bo napoje RedBull to ścierwo. Moglibyście mi doradzić co jeść albo jakiś napój?
Pozdrawiam

pablo91prg
06-12-08, 18:42
Carbo albo isostar bądź coś w tym stylu.

slim shady
06-12-08, 18:50
RedBull jest słaby wole tigera czy inny wynalazek, ale sącze to podczas treningu, do atutora tematu:
masz trening na mase a stosujesz diete wysokobiałkową czyli na rzeźbie, bezsensu, musisz ułozyc sobie trening na rzexbe, albo diete na mase,

Punchline
06-12-08, 20:10
A żeby ćwiczyć na rzeźbę muszę mieć jakąś masę prawda? Bo własnie chciałbym pierw zrobić troche masy, żeby ją potem wyrzeźbić. Przy treningach na rzeźbe rośnie siła?

slim shady
06-12-08, 20:27
wiec musisz robic rening na mase i diete na mase, potem rzeźbe, przy rzeźbie siła nie wzrasta