PDA

Zobacz pełną wersję : Toruń



hulk11
04-12-08, 19:50
jest tu jakis koksik z Torunia ??;) pisac ;)

Ikar
04-12-08, 19:57
nie ten dział ;P

pimols
04-12-08, 20:15
jest tu jakis koksik z Torunia ??;) pisac ;)
z takimi pytaniami na czata idz nie tu

hulk11
04-12-08, 20:27
wiem ze nie temn dzial..ale ten jest najczesciej owiedzany.. a co do czatu.. to kolego moze jestes wiekszy i zaraz cwaniakujesz.. szkodzi Ci cos ze taki temat sie pojawil.. mi sie wydaje ze nie.. ale ok.. nie wiesz w jakim celu zapytalem o to wiec jak nie z Torunia to siedz cicho i milcz jesli mozesz :)

Ikar
04-12-08, 20:34
oh niee hehe zielony hulk atakuje muahaha;P bez poruty bo az zal, i tak ten temat bedzie usuniety wiec mozna troszke pospamowac :P Ale na przyszlosc zeby temat troche przezyl i ktos Ci na niego odpowiedzial normalnie, to zakladaj temat w odpowiednim dziale

pimols
04-12-08, 21:22
wiem ze nie temn dzial..ale ten jest najczesciej owiedzany.. a co do czatu.. to kolego moze jestes wiekszy i zaraz cwaniakujesz.. szkodzi Ci cos ze taki temat sie pojawil.. mi sie wydaje ze nie.. ale ok.. nie wiesz w jakim celu zapytalem o to wiec jak nie z Torunia to siedz cicho i milcz jesli mozesz :)
ten dzial jest o ODZYWKACH nie czy jest tu jakis koksik z Torunia i nie cwaniakuje tylko mowie jak jest wiec milczec nie bede.
zaniedlugo moze beda pisac ktore auto bardziej oplaca sie kupic lol

Marcinek
05-12-08, 08:39
a moze on mial przeslanie tylko do koksikow z torunia? np jest tam taki sklep gdzie nigdzie indziej nie ma i chcial pogadac o tamtejszych odzywkach? :D:D od razu po chlopaku jechac musicie..

trochę tolerancji, chociaz jak patrze na Twoj avatar pimols, to czego tu wymagac...

pimols
05-12-08, 16:10
a moze on mial przeslanie tylko do koksikow z torunia? np jest tam taki sklep gdzie nigdzie indziej nie ma i chcial pogadac o tamtejszych odzywkach? :D:D od razu po chlopaku jechac musicie..

trochę tolerancji, chociaz jak patrze na Twoj avatar pimols, to czego tu wymagac...
no nie jak juz izraela sie nie lubi to kurde nazista napewno;//;/;/ i od tego jest dzial hydepark jakby nie bylo i go nie jade spokoj i harmonia przedewszystkim

Ikar
05-12-08, 16:14
a tam odrazu jechac :D ja tam calkiem na smiechy ten temat wziolem cos powiedzmy jak zakladanie tematu ktorych juz ty bylo wiele ,,kto mnie lubi" ;P taki sam beton tylko w innym opakowaniu i nadaje sie tylko na brecht a nie powazna polemizacje ;D

pimols
05-12-08, 19:49
a tam odrazu jechac :D ja tam calkiem na smiechy ten temat wziolem cos powiedzmy jak zakladanie tematu ktorych juz ty bylo wiele ,,kto mnie lubi" ;P taki sam beton tylko w innym opakowaniu i nadaje sie tylko na brecht a nie powazna polemizacje ;D
w sumie prawda,nie mam jak ci polac;/