PDA

Zobacz pełną wersję : Buzery



Ikar
04-12-08, 16:54
Witajcie
Chcialbym sie dowiedziec czegos od was na temat buzerow testosteronu. Kto i jakie bral czego sie moge po tym spodziewac oraz opinie na ten temat.
Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

pimols
04-12-08, 19:22
to do starszych osob jest nie wiem ile masz lat:P

Ikar
04-12-08, 19:43
W sumie z tym pytanie to serio na forum starszych panow powinienem sie udac, chodz wiem ze z tego forum napewno tez kilka osob kozystalo z buzerow nie koniecznie z powodow zwiazanych z erekcja, moze ktos sie jeszcze odezwie kto tego uzywal co do lat to juz naście nie mam ;P

pan.wiesiu
04-12-08, 20:09
W sumie z tym pytanie to serio na forum starszych panow powinienem sie udac, chodz wiem ze z tego forum napewno tez kilka osob kozystalo z buzerow nie koniecznie z powodow zwiazanych z erekcja, moze ktos sie jeszcze odezwie kto tego uzywal co do lat to juz naście nie mam ;P
witam.
osobiscie nie uzywalem, ale jezeli jest jakis konkretny produkt jaki cie interesuje podaj mi jego nazwe i sklad, bo jest tego masa i przenajrozniejsze opinie.
pozdrawiam;
wieslaw

Ikar
04-12-08, 20:14
w tym rzecz ze malo sie orientuje w ogole jezeli chodzi o buzery, ciezko tak z dnia na dzien ogarnac tyle info na ten temat, jedyna opinie calkiem przez przypadek i to pozytywna slyszalem o suplu : Erekton z Olimpu ale nazwa jest powalajaca i nie wiem czy Olimp to na jaja zrobil czy to jakos dziala :P

pan.wiesiu
04-12-08, 20:37
witam ponownie.
wlasnie ten produkt kupil moj znajomy (ok. 50zl go to wynioslo). nie stwierdzil zadnych efektow tak pozytywnych jak i neg. jezeli chodzi o ogol suplementow to firma olimp (moim skromnym zdaniem) jest b.dobra w stosunku cena/jakosc, ale erekton jest raczej nietrafiony.
naturalnie kazdy jest inny i np. na ciebie moze on zadzialac... kto to wie. jesli chcesz sie przekonac to musisz zaeksperymentowac ;)
pozdrawiam;
wieslaw

Ikar
04-12-08, 20:52
Na kazdego co innego dziala, ale tez nie chce testowac na sobie jak na króliku wszystkiego i wole sie dowiedziec co dziala pozytywnie na wiekszosc stosujacych a co nie dziala w ogole, bo to co czesciej dziala niz nie dziala moze i na mnie zadzialas ;P Jezeli mozesz mi powiedziec co najczesciej dziala nawet kilka nazw chociaz troche pomaga mi w zakupie
z gory dziekuje

pan.wiesiu
04-12-08, 21:05
spokojnie... to sa specyfiki oparte na mieszankach ziolowych (buzdyganek, zenszen czy nawet pieprz) wiec nie zaszkodza nawet jesli nie pomoga. zdrowia nie ryzykujesz jedynie troche pieniedzy ;)l
jezeli ci sie nie spieszy to bede mogl ci cos polecic w niedziele. bede sie widzial ze znajomym, ktory mozna powiedziec, jest swego rodzaju ekspertem w tym sprawach :)
przez ostanie 10 lat zjadl juz chyba wiadro roznego rodzaju specyfikow od ziol poczawszy, a na viagrze skonczywszy.
pozdrawiam;
wiesiek

Ikar
04-12-08, 21:14
Bardzo bym byl wdzieczy. A nie spieszy mi sie az tak z tym (chyba bardziej mojej dziewczynie ;P ) heh nie no zart az takiego problemu nie mam, ale nie ukrywam ze cos z takich specyfikow moglo by sie przydac.
Czekam na niedzielna odpowiedz :)

Ikar
09-12-08, 15:04
............