PDA

Zobacz pełną wersję : Picie carbo przed snem?



qveer
03-12-08, 21:14
Witam. Mialem mala kontuzje i zaczynam sie brac za cwiczenia po miesiecznej przerwie. Kupilem sobie carbo olimpu. Mam pytanie. Czy moge je pic przed snem ? Zalezy mi na masie. Nie boje sie, ze mnie zaleje za bardzo czy cos. Chodzi tylko o pare kg wiecej. Wiem, ze nie jest zalecane wegle przed snem, ale chyba z tego wzgledu ze sie bedzie odkladac tkanka tluszczowa ? Czekam na odp.

pablo91prg
03-12-08, 22:20
Nie chodzi jedynie o tkankę tł. Organizm w nocy powinien spać(regenerować się), a będzie zajmował się węglami. Ja jakoś nie odradzam, tylko mówie tak z naukowego punktu widzenia. Z reguły Carbo przed lub po treningu powinno się pijać. Poczekaj na wypowiedzi bardziej konkretne, od bardziej konkretnych użytkowników. Pozdro600

pimols
04-12-08, 07:54
Witam. Mialem mala kontuzje i zaczynam sie brac za cwiczenia po miesiecznej przerwie. Kupilem sobie carbo olimpu. Mam pytanie. Czy moge je pic przed snem ? Zalezy mi na masie. Nie boje sie, ze mnie zaleje za bardzo czy cos. Chodzi tylko o pare kg wiecej. Wiem, ze nie jest zalecane wegle przed snem, ale chyba z tego wzgledu ze sie bedzie odkladac tkanka tluszczowa ? Czekam na odp.
bialeczko owszem ale carbo lepiej nie:) pij je lepiej w ciagu dnia po treningu czy tam przed wf etc etc;p

pomeran
04-12-08, 14:13
pij węgle zaraz po treningu i miedzy posiłkami dla uzupełnienia diety przed snem jak wyżej najlepiej białko
pozdro