PDA

Zobacz pełną wersję : amino 6800+L-Glutamina+muscle juice???



mexk
03-12-08, 00:06
Witam!!
Chcialbym polaczyc Amino 6800 z Treca L-Glutamine z Vitalmaxu i muscle juice z UN... powrucilem do cwiczen po paru miesiacach przerwy i narazie tak myslalem na takim zestawie pocwiczyc bo mam ograniczony dostep do jakis lepszy... ;( co myslicie o takim polaczeniu? acha diete juz mam wczesniej juz ja opisywalem w innym dziale... i cel to masa jak narazie...

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi...

mexk
03-12-08, 19:44
ktos odpowie? czy brak komentarza oznacza ze to dobre polaczenie?

LeBron23LBJ
03-12-08, 21:23
jesli chodzi o typ produktów to dobre połączenie, pytanie tylko czy odpowiednich firm? co do aminokwasow treca mialbym zastrzeżenia. Są drogie jak na aminy. na twoim miejscu wybralbym innej, olimp, universal, ultimate, prolab

pablo91prg
03-12-08, 22:23
LeBron, ja bym tak nie zwracał uwagi na firmy. W sumie jeśli suplement jest pewny, to powinno być w nim to samo, co w podobnym suplu innej firmy. Połaczenie moze byc, zastrzeżen ogromnych brak. Pozdro600

mexk
04-12-08, 01:09
ok dzieki wielkie... :)

Pozdrawiam

mexk
13-12-08, 13:51
wiatm odswiezam ten temat zeby nowego nie zakladac... nie moge znalesc w necie informacji jak polaczyc L-glutamine z vitalmaxa i amino 6800 z treca cos z netem mam nie tak i nie chce mi wchodzic na wiekszosc stron... ;( ja wymyslilem takie polaczenie i prosilbym o cene i porade:

Dt:
3 kapsulki L-glutaminy 30 min przed sniadaniem
4 kaps amino przed treningiem i 5 kaps L-glutaminy po treningu
4 kaps amino przed snem ( nie zwasze mam okazje zjesc bialko na kolacje w porzywieniu)

DNT:
4 kaps L-glutaminy 30 min przed sniadaniem
4 kpas amino miedzy 30 min przed nastepnym posilkiem
4 kaps L- glutaminy pare godz pozniej
4 kpas amino przed snem

o pozostalych suplementach nie pisze bo to juz wiem ja brac problem mam z tymi... to prosze o jakas porade

pozdrawiam

mexk
14-12-08, 12:35
Czyli brak komentarza oznacza ze to dobre rozwiazanie? Czy o cos innego chodzi?