PDA

Zobacz pełną wersję : jak przybrac na masie???



michas850
02-12-08, 22:58
Witam mam problem z zwiększeniem swojej masy ciala mam 20 lat 187wzrostu i ważę 78kg chodze na silownie juz od dłuższego czasu jem za trzech i nie moge przytyc?? moze doradzi mi ktos cos? z gory dziękuje

inter162
02-12-08, 23:10
plan treningowy odpowiednia dieta no i KREATYNA

better
03-12-08, 08:50
Ja bym powiedział tak, najpierw ułoz dietke, ew. wez jakas gotowa, odpowiednia dla Twojej masy ciała, moozesz tez zaopatrzyc sie w gainerka, do uzupełnienia diety, jak nie bedziesz mogł dostarczyc odpowiedniej ilosci białka i wegli(np. w czasie pracy, szkole..)
No i dobry trening na mase, 3razy w tygodniu i maska idzie do przodu :)
Jak bedziesz cwiczył regularnie jakies 6-8miesiecy, to mozesz zrobic cykl na kreatynie mono. Na razie to wszystko, pozdrawiam.

Voice666
03-12-08, 10:14
"inter162 - plan treningowy odpowiednia dieta no i KREATYNA"??????

Dieta to podstawa, w dziale "Dieta" znajdziesz co z czym.
Plan treningowy - w dziale "Trening" - wszystko ładnie, pięknie opisane.
Kreatyna- do szafy, i nawet o niej nie myśl.

michas850
03-12-08, 13:28
ćwiczę na siłowni trzy raz w tygodniu chodzę na basen 2 razy ale nie mam ułożonej diety biorę kreatynę i aminokwasy ale chce zacząć sie mądrze odżywiać żeby przybrać na masie. a dlaczego mam odstawić do szafy kreatynę???? pozdrawiam

Sokol
03-12-08, 13:50
bo najwazniejsza jest dieta... bez mądrego odzywiania mozesz jesc ta kreatyne kilogramami, na odzwyki przyjdzie czac. Pozdrawiam

Voice666
03-12-08, 16:54
ćwiczę na siłowni trzy raz w tygodniu chodzę na basen 2 razy ale nie mam ułożonej diety biorę kreatynę i aminokwasy ale chce zacząć sie mądrze odżywiać żeby przybrać na masie. a dlaczego mam odstawić do szafy kreatynę???? pozdrawiam -

- Bo ją zmarnujesz. Nie chcę być złośliwy, ale najpierw dieta (jeśli masz dobrą dietę nie potrzebujesz żadnych odżywek), kreta brana na początku? hmm, takie same efekty osiągniesz trzymając dietę.
Kreta to nie jest złoty środek, żadne czary mary.

Volves
03-12-08, 19:41
plan treningowy odpowiednia dieta no i KREATYNA

po jakim czasie ćwiczeń należy zacząć brać ??

hardworkOUT
03-12-08, 21:17
w necie pewnie wyczytasz ze po pol roku. smiech.

po ~2 latach. imo

pablo91prg
03-12-08, 22:31
A ja myśle, że nie ma określonego okresu czasu, kiedy wziąć kretke. Przy pierwszym konkretnym, powtarzam konkretnym zastoju chyba będzie najlepiej. Kto kiedy taki zastój będzie miał, nie wie nikt. Pozdro600

Volves
04-12-08, 20:11
trochę mi przedramię stanęło więc tak
jak mi radziliście zrobiłem przerwę i dziś już zacząłem
zobaczymy co z tego będzie...;)

kristofer
13-12-08, 21:09
czesc ;) mam 18lat i waze 68kg ;/ ćwicze już ok 4miesiecy. Chciałbym zabrać jakąś odżywkę na masę. Czy HI-TEC Carbo Pur będzie dobre?!

Bewolf
14-12-08, 09:57
popieram hardworkOUT-a tak jak mowi ~ 2 lata.... tak jak powidzieano to nie zloty srodek

Geryon
14-12-08, 15:16
better - prosze Cię nie polecaj komuś kreatyny czym się kierujesz polecając to ?

Kolego jesz za trzech ale moze nie takie potrawy jak potrzeba :)

dobra dieta
jeszcze lepszy trening

jezeli to nic nie da możesz sięgnąć po jakies suple typu gainer , ale na razie odstaw kreatynę. Poza tym do supli tez jest potzebny staż dietaq i trening to jest podstawą sukcesu.