PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie na temat Gainerka.



better
02-12-08, 17:20
WItam.
Co myslicie o tym gainerze?
http://allegro.pl/item488416055_super_mass_3kg_1kg_szejker_gratis.ht ml

Marcinek
02-12-08, 19:02
widze znajomego sklep :P zaopatruje sie tam ;]

wracajac do gainera to hi tec`a sa porzadne produkty ;] no i 3+1+ szejker ;p oplaca sie.

better
02-12-08, 19:23
Mogłbym tego gainera brac 100g do sql i spozywac go razem z posiłkami w sql? Bo raczej nie mam zbytniej mozliwosci spozywania pełnowartosciowych posiłkow w sql, a tak bym sobie popijał gainerka + kanapki z szynka, serem, tunczykiem :) I powiedzcie mi jeszcze czy moge do tego kupic carbo i brac po treningu? A i czy jak przestane brac gainera, to zejdzie ze mnie to co przybyło?

Sosna91
02-12-08, 19:47
Od Gainera nie zejdzie Ci to co przybyło i ile coś przybyło bo chyba liczysz ze od niego min 4cm w bicu bedzie wiecej :) Gainera możesz jeść i przestawać brać kiedy chcesz to jest jak pisiłek w diecie. Pewnie że możesz w szkole brać 100g sam tam pare razy robiłem tylko podobno po rozrobieniu powinno sie go wypić w przeciągu paru minut wiec ja brałem sobie niestety shejkera i butelke i mialem w shejekrze juz wsypanego gainera w butelce mleko i przelewalem i mieszałem, mozesz też wode zamiast mleka. Tylko niektórzy w szkole dziwnie ragują na takie coś :) Pamietaj że Gainera bierze się pomiedzy najdluzszymi posilkami a wiec nie po obiedzie ani tez na noc. ale tak z bułka to wydaje mi się że okej jeśli CI tak to by smakowało.

better
02-12-08, 19:59
Wiesz, wali mnie to, co ktos sobie o mnie pomysli.. Wazne bym zjadł co trzeba :)
Dzieki kolego, sog oczywiscie :)

A ogolnie polecacie tego gainera? DObry jest? Bo w tej cenie to chyba najlepszy?

Sosna91
02-12-08, 20:12
Według mnie zachęcający i sam myślę teraz nad nim :) Ja pierwszy raz popełniłem błąd i poleciałem na cene i kupiłem Gainera737 i nie polecam a teraz kupowałęm ostatnio Magnum8000 i jestem zadowolony.

pimols
02-12-08, 20:13
Wiesz, wali mnie to, co ktos sobie o mnie pomysli.. Wazne bym zjadł co trzeba :)
Dzieki kolego, sog oczywiscie :)

A ogolnie polecacie tego gainera? DObry jest? Bo w tej cenie to chyba najlepszy?
dobra postawa robisz to dla SIEBIE nie dla innych brawo
a gainer dobry i dosc przystepna cena;p

better
02-12-08, 21:11
Dzieki koledzy :)
A powiedzcie mi czy moge zakupic jeszcze jakies carbo, by brac po treningu?