PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy na mase.



better
01-12-08, 16:53
Siema.
Prosiłbym o jakis plan treningowy na mase 3 dni w tygodniu, siłke mam dostepna od poniedziałku do czwartku, niestety w piatek nie da rady, czy moge w takim razi cwiczyc jakims planem na pon, sro, pia? tyle, ze zamiast pia, robiłbym trening w czwartek, ten co miałbym robic w pia?

p_narozny
01-12-08, 16:56
Kuknij w podwieszone tematy.. Jak byk jest napisane, przykladowe plany na mase;>

better
01-12-08, 17:06
Tak, tylko, ze te treningi sa, albo Pon, Sro, Pia, albo Pon, Wt,czw, Pia, albo Wto, Czw, Sob, A ja Potrzebuje, Pon, Wto, Czw, albo Pon, Sro, Czw.

pimols
01-12-08, 18:53
Tak, tylko, ze te treningi sa, albo Pon, Sro, Pia, albo Pon, Wt,czw, Pia, albo Wto, Czw, Sob, A ja Potrzebuje, Pon, Wto, Czw, albo Pon, Sro, Czw.
no i co z tego? to dopasuj do swoich potrzeb

grzela
01-12-08, 19:35
np
-tradycyjny split:

pon-klata triceps
wt-plecy biceps
czw-nogi barki

-push & pull
Push-klatka,barki,triceps
Pull-nogi,plecy,biceps

1 tydzien
pon-push
wto-pull
czw-push
2 tydzien
pon-pull
wt-push
czw-pull
itd

analogicznie w systemie góra dół
Góra: klatka, plecy, barki, biceps, triceps
Dół: nogi, łydki

Możesz pokombinować tak:
jak 2 razy w tygodniu wypada Ci np push to pierwszy trening robisz cięzszy a drugi lżejszy( analogicznie do pull lub systemu góra dół)

lukasz231
01-12-08, 19:55
Możesz w piątek w domu ćwiczyć. Podzielić tak,że np w piątek wypada lżejszy trening,a w poniedziałek i środę cięższy. Wtedy mógłbyś robić zwyczajne FBW. W domu wystarczy skombinować jakieś hantelki(jak nie ma na to kasy to ostatecznie 5-litrowe butelki napełniasz wodą i masz) ,drążek w futrynie albo tak jak ja wstawić można sobie w ściane jakąś rurke-wzstarczy troche checi.

Bewolf
04-12-08, 23:51
przede wszystkim na mase musisz robic serie duzym ciezarem malo powtorzeń i dosc wolno oraz male odstępy czasowe miedzy sriami. Sam trening najlepiej sklecic sobie samemu do wlasnych potrzeb w oparciu o dane na forum.