PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wycwiczyc "brakujacy" miesien ?



fredy
01-12-08, 14:56
Witam, problem dosc trudny do opisania mam, nie wiem jak sie dobrze wyslowic zeby byc dobrze zrozumiany.... Mam problem z miesniami, prawdopodonie to triceps( trójgłowy ramienia) jest choc nie mam pewnosci, chodzi o to ze jak "otworze" ramie czyt. cala reke to w miejscu wewnterznym reki tuz powyzej locia, nie ma miesnia tzn on pewnie jest, tylko jest tak malutki czy tez dziwnie rozwniety, ze jest wolna przestrzen, a powinno byc prosto i wypelnione zeby nie bylo tego "schodka",
tak jak u zdecydowanej wiekszosci osob jest.
Przyznam ze mnie to wprawia w kompleksy. Mozne znacie jakies metody,cwiczenia, zeby uzpelnic ta partie miesni ?

hardworkOUT
01-12-08, 15:05
nie bardzo wiadomo o co kaman wrzuc fote najlepiej

przemek_yo
01-12-08, 15:09
chuj wie o co Co chodzi ;)

fredy
01-12-08, 15:26
No tak myslalem ze nei uda sie wyjasnic dobrze no wiec,
poniewaz nie mam mozliwosci zrobic zdjecia to podaje na obrazku.
Na lewej rece narsywoalem ten brak - tak jak to mniej wiecej wyglada,
chyba widac dobrze o co chodzi teraz.

link:

http://www.speedyshare.com/399931452.html

Wiki
01-12-08, 15:28
Musisz ręczny zaciągać lewą ręką, to się wyrówna :).

hardworkOUT
01-12-08, 15:29
miales jakas kontuzje ? na 2 rece masz normalnie ?

moze taka budowa ?


edit; "Musisz ręczny zaciągać lewą ręką, to się wyrówna" hahahha sog

edit 2; sog nie wchodzi ;p

edit 3 ; sog weszedl hehe

fredy
01-12-08, 15:33
Nie mialem zadnej kontuzji, mam tak na obu rekach od malego, ale jak bylem bardzo mlody to probowalem cwiczyc, pompki rozne cwiczenia ktorych pewnie nie powinienem robic w takim wieku, czy mozliwe ze to wynik spalonych miesni? Yy kompletnie nie wiem co z tym.


"Musisz ręczny zaciągać lewą ręką, to się wyrówna"

nie rozumiem.

fredy
01-12-08, 15:42
Nie mialem zadnej kontuzji, mam tak na obu rekach od malego, ale jak bylem bardzo mlody to probowalem cwiczyc, pompki rozne cwiczenia ktorych pewnie nie powinienem robic w takim wieku, czy mozliwe ze to wynik spalonych miesni? Yy kompletnie nie wiem co z tym.

Voice666
01-12-08, 15:48
Najprawdopodobniej tak było jak piszesz czyli spaliłeś mięśnie ;)
A tak na poważnie to priorytet triceps, więcej czasu mu poświęć i się wyrówna.

fredy
01-12-08, 23:53
Voice669 - a jakie polecasz cwiczenia na triceps - przedewszystkim by skupic sie na tych wewnetrznych partiach tam gdzie brakuje szczegiolnie ?

Voice666
02-12-08, 10:09
Tu masz co i jak poczytaj, może coś znajdziesz http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#triceps

ciaastek91
02-12-08, 13:14
zaden spalony miesien zadna kontuzja. proprostu masz chuda lape i tyle. zwiekszysz rozmiar tricepsa to wciecie zaniknie.

Street Fighter
02-12-08, 17:44
j/w ;)

fredy
02-12-08, 22:27
Dzieki wszystkim, jesli jest tak jak mowicie to dobrze, trzeba za siebie sie wziasc