PDA

Zobacz pełną wersję : Sonda Zapraszam!!!



mokkapan
30-11-08, 15:05
Witam ponownie;]

W celu ukierunkowania dalszego rozwoju tego działu postanowiłem stworzyć sondę odnośnie dyscyplin/dziedzin jakie was interesują.
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - pisać.

mokkapan

slim shady
30-11-08, 15:41
dałem quady ale tak naprawde wszystko moze byc ciekawe jak ktos potrafi ładnie to przedstawic :)

mokkapan
30-11-08, 15:43
otóż to, sonda pokaże, na co należy położyć największy nacisk. A pisać będę o wszystkim, co mi przyjdzie do głowy.

tm7
30-11-08, 17:55
Proszę państwa, temat ten do tej pory został odwiedzony 47 razy, a tylko 3 osoby wzięły udział w sondzie. Jak ktoś już tu wchodzi to miło by było gdyby wziął udział w tym ciekawym przedsięwzięciu :D
pozdro :)

adonis18
30-11-08, 18:20
hehe jak na razie prowadzi wspinaczka. tylko że do wspinania to trzeba być chudym a nie napakowanym. czasami trzeba wisieć na 1 palcu i podciągać się z 1000 razy ;)
sam próbowałem kilka razy z asekuracją oczywiście ale za cianki na razie jestem. jedno jest pewne - sport dla twardzieli ;)
sorki za spam
elo

Blackphoenix
30-11-08, 20:51
widzę że nurkowanie też prowadzi ;) Ja jestem nurkiem więc jak coś zawsze mogę służyć pomocą w tej sprawie :D

dzbanekzwd
30-11-08, 21:36
Zagłosowałem na inne ... miałem na myśli rajdy samochodowe i kjs.

Symu
02-12-08, 01:00
snowboard kocham :D ale grałem w paintballa i gdyby była kasa to dla mnie super sprawa.

Przy okazji witam nowego moda :p albo jestem jemiołem i wcześniej nie zauważyłem :D

mokkapan
02-12-08, 22:54
Witam:)))
Paintball nie jest w cale taki drogi, zależy gdzie chcesz w to grać? Skąd jestes?
Znajomy grał w Opolu, za 30 zeta dostał cały sprzęt (razem z ubraniem) + 100 kulek, i teren czyli pare zrujnowanych budynków + auto typu żuk,potem po 15 zeta za 100 kulek. Ogólnie nie wyszło tak drogo.

pozdro

pan.wiesiu
03-12-08, 00:01
witam.
tez na pb oddalem glos. we wrzesniu bylem gdzies w okolicach rybnika na pb. za pelny osprzet (swietne nie parujace maski, mundurki, kamizelki dla pan i markery oczywiscie) i 500 kulek placilismy 90zl. kilka godzin fajnej zabawy. siniaki mam do teraz. gdybym wtedy w lepszej formie byl... polecam zabawa przednia ;)
pozdrawiam;
wiesiek