PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki plan treningowy, dieta i suplementy



81daro
30-11-08, 11:26
Witam! Mam 27 lat wzrost 180 cm i ważę ok 107kg Chciałbym prosić o dobranie dla mnie odpowiedniej diety , planu treningowego oraz odpowiednich odżywek,chodzi mi o redukcje tkanki tłuszczowej i zmianie jej na mięśniową Do dyspozycji mam siłownie dobrze wyposażona, pracuję tylko na nocki w godz od 20 do 5 rano, praca nie jest fizyczna. Na siłownię będę chodził zaraz po pracy 5 razy w tygodniu. Prosiłbym o rozpisanie dla mnie planu treningowego (jakie ćwiczenia, ile serii i po ile powtórzeń) Dieta w jakich godzinach przyjmowc posiłki ile razy dziennie i przede wszystkim co spożywać (może ktoś jest w stanie rozpisac diete szczegółową tzn co dokładnie na śniadanie ,obiad i kolację tylko przypominam ja pracuję na nocki i to trochę komplikuje sytuację bo mój organizm pracuje w nocy a przez większą część dnia śpi. Suplementy może jakies zestawy, jakiej firmy najlepiej no i dozowanie ich. Czekam z niecierpliwością na jakieś odpowiedzi za wszystkie serdecznie dziękuję i Pozdrawiam!

Wiki
30-11-08, 12:14
Chłopie nikt Ci specjalnie diety nie rozpisze, nikomu sie nie bedzie chcialo, pozatym najlepiej bedzie jak sam sobie wszystko zaplanujesz (bo wiesz co, gdzie i kiedy mozesz jesc). Mysle ze dobrym treningiem dla Ciebie na poczatek bedzie ogolnorozwojowka. Suple na razie odstaw. Jak pocwiczysz pół roku, to wtedy bedzie mozna sie za to zabrac.