PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc w doborze diety i nie tylko =]



baqoo
26-10-06, 09:39
Mam 183 cm wzrostu, waze 85 kg , 94 w pasie i 37 cm biceps. Potrzebna mi dieta na rzezbe , poprostu chce zrzucic ten tluszczyk:P Ale jednoczesnie chce troche przybrac na masie (chodzi mi o sama mase miesniowa) Jaka dieta ? no i jakie odrzywki? Myslalem o Kreatynie plus HMB ew. samo HMB co wy na to(zaznaczam ze odzywki bralbym dopiero po jakims dluzszym czasie) ? Prosze o pomoc =]

marcinczwa
27-10-06, 19:53
Potrzebna mi dieta na rzezbe , poprostu chce zrzucic ten tluszczyk:P Ale jednoczesnie chce troche przybrac na masie
albo rzezba albo masa, nie da sie rownoczesnie rzezbic i masowac


Mam 183 cm wzrostu, waze 85 kg , 94 w pasie i 37 cm biceps
hmm, czyli waga/wzrost nie jest zle, w pasie troszke sporo w pasie

dieta ma rzezbe polega na tym ze poprostu mniej jesz i jesz mniej weglowoadanow a wiecej białka(poszukaj na forum by juz było kilka przykładowych diet na rzezbe)

no i jakie odrzywki? Myslalem o Kreatynie plus HMB ew. samo HMB co wy na to(zaznaczam ze odzywki bralbym dopiero po jakims dluzszym czasie)
HMB przereklamowany suplement, nie bierz go. Mozesz kupic jakis spalacz np Thermo Speed Extrem z olimpu.

baqoo
28-10-06, 20:50
Wielkie dzieki za odpowiedz! , poszukam na forum tematow o diecie na rzebie :) Mysle ze ten spalacz tluszczu bedzie ok :)