PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie dot. suplementów i przygotówki



onlyAdam
27-11-08, 11:45
Witam serdecznie, dopiero rozpoczynam przygodę z siłownią,
mam pytanie odnośnie rozgrzewki:
Co najlepiej robić, żeby dobrze rozciągnąć mięśnie, jaka rozgrzewka?
Mój trener powiedział mi, że do "dobrego wyglądania brakuje mi około rok pracy :)
na początku muszę zrzucić kilka kilogramów - ogólnie nie jest źle ale opony zimowej z brzucha muszę się pozbyć.

Muszę kupić jakieś suplementy aby przyspieszyc proces spalania tłuszczu, co mam kupić?
HMB + fat burner?
glutamina?

p.s. jakie macie sposoby na zakwasy? bo ja mam takie, że masakra!!!!

proszę o poradę

pozdrowionka Adam

adonis18
27-11-08, 12:09
Witam serdecznie, dopiero rozpoczynam przygodę z siłownią,
mam pytanie odnośnie rozgrzewki:
Co najlepiej robić, żeby dobrze rozciągnąć mięśnie, jaka rozgrzewka?
Mój trener powiedział mi, że do "dobrego wyglądania brakuje mi około rok pracy :)
na początku muszę zrzucić kilka kilogramów - ogólnie nie jest źle ale opony zimowej z brzucha muszę się pozbyć.

Muszę kupić jakieś suplementy aby przyspieszyc proces spalania tłuszczu, co mam kupić?
HMB + fat burner?
glutamina?

p.s. jakie macie sposoby na zakwasy? bo ja mam takie, że masakra!!!!

proszę o poradę

pozdrowionka Adam
na tym forum i na wiekszości innych istnieje taka magiczna funkcja "SZUKAJ" gdzie wpisujemy interesujące nas słowa np: "zakwasy".
tym sposobem możesz znaleść m.in. ten temat:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14372&highlight=zakwasy
w którym to koledzy opisują swoje sposoby na zakwasy

spróbuj to nie boli. poczytaj posty a jakbyś miał jeszcze wątpliwości wtedy pytaj

powodzenia
elo

Zioman
27-11-08, 14:15
Na zakwasy masaż, który powinieneś stosować też jako rozgrzewkę i między seriami razem z rozciąganiem.

Symu
27-11-08, 21:27
Zakwasów za klika tygodni już nie będziesz miewał. Co do suplementów poczekaj trochę aż się "zaaklimatyzujesz" na siłowni bo z tego co zrozumiałem dopiero zaczynasz swoją przygode.

onlyAdam
27-11-08, 21:38
tak, rzeczywiście zaczynam przygodę z siłownią (kiedyś - 2 lata temu coś tam usiłowałem :) ale spełzło na niczym)
mój guru (coach) powiedział, że dowali mi taki plan że sie ze**am ale schudne jakieś 12 kg w 2 miesiące. Chciałbym to wykorzystać, spróbuję jakiegoś specyfiku - fat burnera najlepiej zbliżonego do efe****y bo słyszałem dużo pozytywów na temat takich suplementów.

jakby ktoś z was miał jakiś taki bajer to proszę o podanie nazwy/producenta

pozdro

macinmw
27-11-08, 21:40
Obydwie te odżywki miałem okazję stosować i dużo się o nich się nasłuchałem, wszczególności o HMB w moim przypadku HMB Revolution. Efekty widoczne są po trzecim opakowaniu 300 kaps. i z tego co się dowiedziałem, właśnie za tym 3 razem organizm się przyzwyczaja do związków tworzących tę odżywkę i zaprzestanie kolejnych "kuracji" może spowodować utratę nabytych efektów. Odnośnie Fat Burnera, to używałem, go tylko przez 2 miesiące i znacznych efektów nie zaobserwowałem, pomimo tego iż ćwiczyłem i miałem dobraną dietę, być może efekty widoczne są po większym okresie czasu.