PDA

Zobacz pełną wersję : Przed Czy Po Obiedzie?!



Dudson
27-11-08, 06:46
Zastanawiam się, czy lepiej jest ćwiczyć przed obiadem, czy po obiedzie!??! wysłucham wszystkich rad pzdr... Dudson

tom
27-11-08, 07:46
najlepiej to ok. 2 godziny po posilku - solidnym posilku

Dudson
27-11-08, 08:12
Jak będzie to ok 13 godziny wielka krzywda się nie stanie chyba co?!!? Bo tak mam czas zazwyczaj... słuchaj a jeżeli chce się pozbyć podczas treningu jak najwięcej tkanki tłuszczowej to powinienem się nawpieprzać solidnie czy tam umiarkowanie ??!! Dudson pzdr...

p_narozny
27-11-08, 09:43
No raczej solidny posilek:) Ale bez pustych weglowodanow, slodyczy, fast foodow itp. Ryzyk, qrak suroweczki, itp itd, pozdro:) Ja osobiscie cwicze jakies 45min po obiedzie, czasem nawet pol h, daje rade. Ale napewno lepiej pocwiczyc jak juz sie wszystko dobrze ulozy. Pozdro

burn
27-11-08, 10:07
Ja też ćwiczę ok. 45min po obiedzie za wyjątkiem jednego dnia, kiedy to ćwiczę z rana po śniadaniu. 100g ryżu, sporo surówki i 100g mięska z kury (około) to tak w sam raz. Każdy dobiera sobie proporcje indywidualnie. Ważne aby się nie zapychać i nie zajmować żołądka trawieniem w trakcie ćwiczeń. :) Po 2h treningu jestem głodny i jem podobny posiłek :)

Voice666
27-11-08, 10:08
Wszystko reguluje dieta, jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu to zmniejsz kalorię. Co do posiłków to najlepiej 1.5-2h po posiłku. Inaczej wszystko się przelewa i odbija się co chwilę.

LeBron23LBJ
27-11-08, 15:11
1,5 h po obiedzie to jest idealna pora jak dla mnie. Obiad obfity w węgle i białko

Dudson
27-11-08, 19:20
No dziś to przegiełem chyba heh, po posiłku jakieś 25 min podjechałem do ćwiczeń ale bardzo mi się nie odbiło to wszysko dziękówka za rady pzdr...Dudson

mrozikhg
27-11-08, 20:02
Ja też ćwiczę ok. 45min po obiedzie za wyjątkiem jednego dnia, kiedy to ćwiczę z rana po śniadaniu.

gdzies kiedys na tym forum czytalem ze przed treningiem powinien byc conajmniej jeden posilem wlasciwy + przed treningowy :)

Zioman
27-11-08, 20:27
gdzies kiedys na tym forum czytalem ze przed treningiem powinien byc conajmniej jeden posilem wlasciwy + przed treningowy :)
W Ameryce tak jedzą. Przed samym treningiem zjadają coś składającego się w dużej mierze z białka.