PDA

Zobacz pełną wersję : Plan 3 dniowy na maszynie



zyolo
26-11-08, 23:53
Elo. Jedyny sprzet jakim dysponuje jest taki atlas http://allegro.pl/item482381394_prof...ki_ts_ap3.html . Da rade jakis plan na mase?? Narazie nie mam kasy ani zbytnio warunkow zeby cos samemu sklecić. Z czasem planuje zakup ławeczki i sztangi ale to dopiero w nowym roku. Na razie chciałbym zaczac na tym wynalazku. Z gory dzieki za planik. pozdro

przemek_yo
27-11-08, 15:11
nie ma cudow w tym sprzecie, plecy i biceps ruszysz jeszcze cokolwiek, no i na nogi cos jest, ale klatka, barki... nie ma na czym
kup sztangielki chociarz takie ciezsze

zyolo
27-11-08, 17:03
no sztangielki jakies moge kupic do 200 zł wiecej nie wydusze w tym roku

przemek_yo
27-11-08, 17:13
ja za 160 zl kupilem dwa gryfy i 26kg obciazenia, czyli wychodza 2x15kg, za 200 kupisz jeszcze z 8kg i bedziesz mial dobre ;) lawke jakas prowizoryczna wykombinuj, stabilna i odpowiednio szeroka musi byc
i juz mozesz wyciskanie robic na klate
barki tez hantlami mozesz robic, wyciskanie i rozne wznosy i przenoszenia
na rece podstawowe cwicenia robi sie hantlami
+ Twoj atlas: wyciagi masz na plecy (hantle tez przy plecach pomoga)
butterfly na klatke jest (to na koniec) ale i rozpietki hantlami mozesz robic
uda masz czym robic na atlasie + lydki - wspiecia na palce z hantlami
brzuch bez sprzetu mozna robic :)
z tego juz ulozysz plan, czytaj podwieszone i dostosuj sobie cwiczenia do mozliwosci sprzetowych
pzdr

zyolo
27-11-08, 21:45
Dzięki. A masz moze jakies wymiary ławeczki?? Moze bym cos "wystrugał" ;p

przemek_yo
28-11-08, 15:38
w szerokosci tak do kolo 30cm
jak wykombinujesz tak zeby sie dala w skosna zrobic to w ogole bajka, no ale jak sie nie da to lepsza byle jaka prosta niz zadna

zyolo
29-11-08, 02:09
Dzięki wielkie ;p W przyszłym tyg cos sklece ;p a i rurka na prowizoryczna sztange sie znalazła.

przemek_yo
29-11-08, 11:08
ze sztnga to juz cuda mozesz robic ze soba ;p

zyolo
29-11-08, 21:31
Wpadlem sobie na jeszcze lepszy pomysł ;p Zapisałem sie na siłownie hehe 100m od domu, 110zł miesiecznie i bez kombinowania :) Dziasiaj był pierwszy trening

patryk1336
29-11-08, 22:15
o kurwa 110zl? ja u siebie prawie 2 miesiące bym mial ja za swoją płace 70zł miesięcznie i jest najelsza w miescie silownia to Ty tam chyba baseny masarze wszystko masz co? pozdro ps setny post xD

zyolo
30-11-08, 00:18
Hehe. Aerobic ;p hehe a tak serio to normalna siłka (woda arctic za darmo hehe) tylko zajebiscie urzadzona w nowym budynku. Nie szukałem tanszej bo ta najblizej domu :) Wiem ze setny ale jakos nie moglem znalesc planu na atlas . A ze teraz mi sie odwidziało i postanowiłem zapisac sie na silke wiec z planem cwiczen niema problemu. pozdro ps. i ma mi tam kto doradzic co i jak