PDA

Zobacz pełną wersję : Meta+HMB???



Matka_90
25-10-06, 20:29
mam pytanie.. mam kumpla ktory ma taki pomysł żeby wiąż 100 mety ale razem z HMB! chcałby tą kuracją żeby przyszła mu mase a tłuszcz wiećej spalac. czy takie połoączenie jest dobre??

pey
25-10-06, 20:59
a po co mu t HMB? jeśli mam zamiar wziąść jedną puche to nie ma sensu. HMB daje rezultaty po dłuższym braniu,,,, osobiście wolałbym połączyć matanabol z nitrobolonem. HMB później po skończownej kuracji...

vold
26-10-06, 07:54
A ja jedynie jak już bym łączył metanabol to jedynie z odpowiednią dietą i ewentualnie odżywkami w celu wzbogacenia diety.

OteeK
04-11-06, 13:52
Nie chlopak nie mozna brac mety i HMB z tego wzgledy ze na mecie przytyjesz aaa na HMB spalisz to co przytyles i to nie jest dobre dobranie suplementow!! Juz jak bierzesz to wez mete z kreatyna i bedziesz na silowni sobie fajne puchnal!!! Troche sie znam na tym bo mam brata kulturyste!! I na mecie przytyjesz a kreatyna ci to potrzyma!! I bedzesz fajnie puchnal na silowni na cwiczeniach!!!!

vold
04-11-06, 19:11
na mecie przytyjesz a kreatyna ci to potrzyma!!


więc nie dodawaj do cyklu tylko po cyklu i będzie ok.

Matka_90
05-11-06, 17:07
ok dzienki za rady :razz:
pozdro

pawel1757
05-11-06, 21:19
łącz mete z jakąś odrzywka białkową a hmb po cyklu, jak chcesz brać mete to lepiej wydać kilka złotych wiecej na polską