PDA

Zobacz pełną wersję : lekka kontuzja a areoby



Manto
26-11-08, 05:31
Witam, jestem w trakcie nazwijmy to lekkiej redukcji lub jak nazwal to juz ktos na forum spalania oponki. Biore thermo speed extreme i hmbolon. Niestety 5 dni temu poczulem ból w kolanie ktory sie nasilal (w poniedzialek) lekarz stwierdzil ze jest to stan zapalny dostalem lekarstwa i wskazanie nie forsowania nogi. (jako okres dochodzenia do sprawnosci ok 2 tyg). Przyznam ze juz jest lepiej ale bieganie czy skakanka odpada. Na silowni cwicze normanie (po za nogami oczywiscie) po treningu robie wznosy nog i brzuszki. I tu moje pytanie czy w obecnym momencie gdy nie moge biegac powinienem zintensyfikowac brzuszki wykonywac je rowniez w domu, mozna w zasadzie robic cokolwiek innego nie obciazajac za bardzo nog?

Voice666
26-11-08, 10:34
Powiem tak nie ma takiej ilości brzuszków, która skatowała by bebechy więc śmiało możesz ciskać brzuszki w domu.

Wiki
26-11-08, 10:37
j.w. rob brzuszki :)

przemek_yo
26-11-08, 15:01
2 tygodnie to nie jest dlugo, duzo nie stracisz nawet jak przerwe zrobisz
pzdr

Manto
26-11-08, 20:05
no własnie troche strace bo chcialem na redukcje 6tygodni poswiecic i akurat jestem w srodku... najwyzej na świeta będe doslownie tylko probował wszystkich potraw :P i biegał po sklepach za karpiem

lukasz231
26-11-08, 20:23
Widzę,że chyba nie każdy zrozumiał sens pytania. Na siłowni możesz robić więcej powtórzeń mniejszym ciężarem itp Więcej brzuszków to też jakieś wyjście. Staraj się robić wszystko co może pomóc spalić kalorie nie obciążając nogi.
W sumie cykl na redukcje możesz zrobić jeszcze jeden,a teraz najważniejsza jest zdrowa noga,bo jak o nią nie zadbasz ,to może to się zmienić w poważniejszą kontuzję.

Manto
27-11-08, 02:52
spoko akurat na zdrowiu mi zależy... dzieki