PDA

Zobacz pełną wersję : 19 lat 95kg 191cm wzrost 31cm bic



zyolo
26-11-08, 05:22
Siema.
Jak w temacie mam 19 lat i chciałbym cos z siebie zrobic :twisted:. Waze 95kg, bic 31 (wstyd). Chciałbym zeby cos urosło w klacie i łapie i ogolnie byc szerszym i zmniejszyc troche opone ;p Z tego co wyczytałem powinienem robic mase. Sprzet jakim dysponuje to jedyne atlas tego typu http://allegro.pl/item482381394_profesionalny_atlas_kulturystyczny_m arki_ts_ap3.html . I jak narazie nie mam kasy na innego rodzaju zabawki ew. zakup hantli do 200 zł. I tu mam kilka pytan do was. Czy da rade na tym cos zdziałac?? Jaka diete stosowac?? tzn ile, co, i jak często?? i prosiłbym jeszcze o jakis stosowny dla mnie plan cwiczen. Wiem ze takich tematów juz jest 1xx... ale jakos nie moge znalezc nic dla siebie z udziałem z udziałem atlasu. Wielkie dzieki i pozdro

tommy76
26-11-08, 08:29
Dla mnie powinienes na poczatek troche pobiegac (lub inne areoby), a na silowni wszystkie partie miesniowe czyli taki nazwijmy to na poczatek FBW, no i po jakis 2 miesiacach, jak zgubisz z opony to zaczac jakis program treningowy, ktory sam sobie wymyslisz lub znajdziesz w internecie, mysle, ze taka ogolnorozwojowka na poczatek otworzy Ci oczy, a poza tym pozwoli Ci poszukac czegos w intenecie, zeby byc swiadomym tego co chcesz... to tylko moje zdanie, moze ktos ma inne pomysly!

adonis18
26-11-08, 20:09
najpierw redukcja brzuch sam nie zniknie
potem masóweczka
atlas zostaw w spokoju a weź się za rowerek pływanie bieganie
jak już nie będzie tłuszczyku za 2, 3 może 4 miechy ogólnorozwojówka
później fbw
czyli tak za rok daj znać to coś dalej pomyślimy :)
powodzenia
elo

zyolo
26-11-08, 20:54
Panowie spokojnie ;p
Z tym brzuchem to bez przesady ;p nie jestem grubasem hehe Poprostu nie mam jak to sie mówi kaloryfera i jak usiade to jest za co złapac ;p A waga do wzrostu tez "chyba" prawie ok?? Dzisiaj sie zwarzyłem u lekarza i waze 91,5 moja waga w domu chyba oszukała ;p

adonis18
26-11-08, 21:12
Panowie spokojnie ;p
Z tym brzuchem to bez przesady ;p nie jestem grubasem hehe Poprostu nie mam jak to sie mówi kaloryfera i jak usiade to jest za co złapac ;p A waga do wzrostu tez "chyba" prawie ok?? Dzisiaj sie zwarzyłem u lekarza i waze 91,5 moja waga w domu chyba oszukała ;p
siema
nikt ci nie nazywa grubasem. prosisz o rade oto moja rada:
sprawa wygląda tak: myślisz poważnie o ćwiczeniach to nie ma miejsca na "prawie". jak masz się za co złapać i nie jest tego dużo to dobrze bo redukcja długo nie potrwa :)
bierz się do roboty. ma się z ciebie pot strumieniami lać ;)
potem ogólnorozwojówka itd...
powodzenia
elo

zyolo
26-11-08, 23:17
kurde z tego co zauwarzylem to sporo "przypakowanych" ma brzuch ;p Ale spoko, skoro tak bedzie lepiej to trza sie zabrac za robote, najbardziej mi odpowiada basen bo z bieganiem w taka pogode to jakos nie bardzo widzi.

Zioman
27-11-08, 14:05
kurde z tego co zauwarzylem to sporo "przypakowanych" ma brzuch ;p Zawodowcy mają po prostu zalane mięśnie tłuszczem. Zawodnicy sumo też mają wielkie brzuchy, a pod tłuszczem ogromne mięśnie brzucha.