PDA

Zobacz pełną wersję : strzelanie



Sokol
25-11-08, 21:29
witam. Strasznie strzela mi w barku, nie jest to bolesne ani uciązliwe ale denerwuje. Zwłaszcza udziela sie to przy rozgrzewce, mogl bym "strzelac" tyle czasu ile mi sie to podoba. Wiem ze nikt tu nie jest lekarzem ale moze jednak ktos tak juz mial/ma :errf:

Zioman
25-11-08, 21:37
"Strzela" jak sie używa za dużego ciężaru.

Sokol
25-11-08, 21:46
"Strzela" jak sie używa za dużego ciężaru.

własnie nie, strzela nawet gdy krece wyprotowana reką bez ciezaru, tak jak by dwie kostki sie dotykały... :errf:

pey
25-11-08, 23:11
Strzelanie...podejrzewam, że musiałeś ćwiczyć bez rozgrzewek... Napiszę tak:
- albo ustąpi, ale musisz zrobić odpoczynek i kupić suplementy diety które mają zastosowanie przy stawach, czyli ich odbudowie;
- albo tak już zostanie, ale i tak musisz coś brać na stawy bo dojdzie to tego, że zacznie kłuć i będziesz miał już nici na dłuższy czas z siłowni.

Rozgrzewaj się od 10 do 15 minut przed każdym treningiem - rozgrzewka jedynie pomaga, więc warto.

http://mojtrening.w.interia.pl/Porady/tekst_rozgrzewka.html

Voice666
26-11-08, 10:38
j/w rozgrzewka zapobiega kontuzją.

Wiki
26-11-08, 10:58
Strzelanie jest normalne, poniewaz płyn który znajduje sie miedzy chrząstkami, nie jest dokładnie rozprowadzony po calej powierzchni chrząstek, dlatego po rozgrzewce wszystko sie "rozsmarowywuje" i nic nie strzela.

Sokol
26-11-08, 22:28
zawsze rozgrzewam się przed cwiczeniem, i zawsze strzela. Zaczne przywiazywac do tego wiekszą uwage... lecą sogi