PDA

Zobacz pełną wersję : Co robic ....??



huberciik13
25-11-08, 18:59
Witam mam 16 lat 190cm wzrostu i 120kg.Przed kilkoma laty cwiczylem i to dosc intesywnie ale niestety na w-f doznalem kontuzji kolana zerwane sciegno i niestety musialem przerwac swoj trening .I teraz gdy z moim kolanem jest wszystko ok mam problem niewiem co zrobic chetnie teraz ta mase bym wycwiczyl wiem ze to bedzie trudne ale jestem cierpliwy.I wlasnie pisze wtej w sprawie co by bylo lepsze w mym przypadku wyrzezbienie tej masy czy mam schudnac??Czesto znajomi mi powtarzli ze mam dyspozycje i sile ,gdy bylem w pelnej formie majac 15 lat i wzac 110 wyciagalem na klate mase 100kg a teraz gdy wze 120kg i niecwiczac od 1,5 roku tez wyciagam taka sama mase w zawiazku tym pisze co mam robic??Moze jakies inne dyscyplina??

hardworkOUT
25-11-08, 19:21
mym przypadku wyrzezbienie tej masy czy mam schudnac?

chcesz rzezbe robic fatu ??

huberciik13
25-11-08, 19:23
nierozumiem twego pytania?

slim shady
25-11-08, 19:27
najpierw schudnij, z tłuszczu nie wyrzeźbisz mięsni

huberciik13
25-11-08, 19:30
no to jak bym nawet teraz cwiczyl z odpowiednia dieta bym zastosowal trening redukcyjny to by mi to nic niedawalo??

hardworkOUT
25-11-08, 19:31
nierozumiem twego pytania?


z czego chcesz rzezbe robic, z TLUSZCZU ?

huberciik13
25-11-08, 19:33
zle sprecyzowalem pytanie chodzi mi oto czy bardziej oplaca mi sie trenowac czy schudnac??

Zioman
25-11-08, 19:34
Schudniesz ćwicząc.

hardworkOUT
25-11-08, 19:41
"Schudniesz ćwicząc."

zart ?

cwiczac co ? chyba aeroby miales na mysli

Zioman
25-11-08, 19:42
A Ty się nie pocisz od podnoszenia ciężarów? Zależy od intensywności treningu, diety i suplementacji.

hardworkOUT
25-11-08, 19:56
hmmm czy ja dobrze rozumiem,

doradzasz chudniecie od pocenia sie na treningu ? ( sory ale to troche smieszne )


" Zależy od intensywności treningu, diety i suplementacji."

od diety tak. jak wiadomo chudniecie to ujemny bilans kaloryczny, wiec wg twojego rozumowania pt."Schudniesz ćwicząc." , (nie aeroby a trening na silowni , powiedzmy normalny, tzw byle jaki split pojawiajacey sie u 90% cwiczacych) dodajmy ze z ujemnym bilansem, jest to droga do przetrenowania a nie zrzucania fatu

Zioman
25-11-08, 20:11
Poprzez trening załapie mięśnie a mięśnie spalają tłuszcz.

hardworkOUT
25-11-08, 20:20
panuje jakis mit ze kg fatu zuzywa kilka kcal a kg miesnia chyba 80 kcal jak dobrze pamietam, wiec wg tego 'miesien pali tluszcz' . autor ma 16 lat i 120kg wagi ( nie wierze ze w tym wieku to masa miesniowa ) wiec naprawde widzisz sens w normalnym treningu a nei w aerobach do spalenia ?

Zioman
25-11-08, 20:26
Powinien spróbować tego i tego.
Od siebie:
- aeroby są strasznie monotonne,
- ćwiczenia dodają pewności siebie.

adonis18
25-11-08, 20:29
dieta basen rower i powinno być ok
siłka do tego nie zaszkodzi ale raczej dużo nei pomoże. na schudnięcie to tylko dieta i aeroby - wszystko w tym temacie
elo

Voice666
25-11-08, 21:28
Panowie nie przesadzajmy, nie zmienimy tego czego zmienić nie można. Po co ma się chłopak męczyć na siłowni jak mu to wszystko utonie pod tym tłuszczem. Najpierw niech to zżuci, a dopiero potem bierze się za żelastwo. To naprawdę najlepszy sposób, podreperuje trochę kondycję i będzie miał lżej.

wukio
25-11-08, 22:11
A Ty się nie pocisz od podnoszenia ciężarów? Zależy od intensywności treningu, diety i suplementacji.


Ja nie wiem ludzie co Wy macie z tym poceniem się. Myślicie, że z człowiekiem jest jak z tłustym mięsem na patelni? Że jak się podsmaży to się tłuszcz wytopi? Wtedy nie byłoby nic prostszego od zrzucania tłuszczu- wchodzisz na 3 godziny do sauny i wychodzisz o połowę chudszy. Jest tak? NIE!!! Wiec skąd te brednie?



mięśnie spalają tłuszcz.

To można skomentować tylko w jeden sposób: xDDDDDDD




Sorry Zioman, ale nie wiem skąd się urwałeś. Jeżeli nie masz o czymś pojęcia to nie dawaj takich rad, bo tylko zaszkodzisz zamiast pomóc. Chyba ćwiczenia dodały Ci za dużo pewności siebie... ;)

Zioman
25-11-08, 22:36
Mięśnie spalają tłuszcz. A pot świadczy o zaangażowaniu w trening siłowy. Im większy wysiłek (zaangażowanie) tym więcej kalorii jest spalanych.

hardworkOUT
25-11-08, 22:43
"mięśnie spalają tłuszcz.


To można skomentować tylko w jeden sposób: xDDDDDDD"


to jest PO CZĘŚCI prawda.

wukio
25-11-08, 23:18
A pot świadczy o zaangażowaniu w trening siłowy. Im większy wysiłek (zaangażowanie) tym więcej kalorii jest spalanych.

Właśnie, pot tylko ŚWIADCZY o zaangażowaniu. Przez pocenie się nie chudniesz, jedynie wylewasz z siebie wodę.

@ hardworOUT: Nie wydaje mi się, że stwierdzenie "mięśnie spalają tłuszcz" jest chociaż w 1% prawdziwe.

hardworkOUT
25-11-08, 23:44
chodzi o rozklad kalorii potrzebnych na 'podtrzymanie zycia' tluszczu i miesnia. niechce mowic ile kcal na jaki ciezar fatu i miesnia bo nie pamitam a na necie napewno gdzies to jest. miesien potrzebuje kilkadziesiat wiecej kalorii na podtrzymanie siebie niz tluszcz z czego wywiazuje sie stwierdzenie ze miesnie pala fat. napisalem ze jest to po czesci prawda gdyc cos takiego jako tako istnieje ale nie mozna sie tym kierowac w celu zrzucania fatu jak sugerowal zioman

huberciik13
26-11-08, 20:04
i tak nici z silki lekarz powiedzial dzisiaj ze mam nadal chore kolano i zebym je nie nadwyręrzal dal mi jakies tabletki na wzrost zebym rosl to wtedy moje kosci stwardnieja moze wie co to jest osteogeneza??moze dzieki temu strace kilka kilogramow??

janusz123
26-11-08, 21:12
0o masz juz 190 cm i dal ci zebys byl jeszcze większy??

huberciik13
27-11-08, 16:38
nom bo powidzial ze po tym kosci bede mial mocniejsze