PDA

Zobacz pełną wersję : Doping czy lepiej odżywki ??



fuchs
25-10-06, 12:52
Witam....
Mam 170 cm zwrostu i waże 57 kg ... rzadko kiedy łapie 60 kg .. Zastanawiam się nad vinstrol-em w tabletkach... ale sam nie wiem... ponoć jest jednym z bezpieczniejszych sterydów... i nie ma retencji wody ...wiadomo .. ,że się bierze osłony itd... żeby zniwelować skutki uboczne...w końcu to chemia...a w chemi nie ma nic za darmo ... ale też myślę nad odżywkami ... tylko nie jestem zoorientowany w tym do końca... Planuje pójść na siłownie i chciałbym zrobić masę... Tylko potrzebuję fachowej porady ...
Moge przeznaczyć na to do 300 zł ... bo to też jest ważne..

tomek.
25-10-06, 13:18
wydasz raz 300 zł i sie rozp.ier.dolisz do poziomu arnolda? tak myślisz? niestety tak nie będzie

masz dobry wiek na sterydy ale nie masz stażu i nie warto
ułóż sobie diete i trening ćwicz regularnie a potem przyjdzie pora na odżywki
jak za rok ci sie siłownia nie znudzi to możesz wpasc do tego działu

vold
25-10-06, 18:17
j/w.

jondeca
25-10-06, 18:42
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nawet człowieku niemys o dopingu!!
zrób 70kg przynajmniej a dopiero siedaj po koks:)
i i tak zaszybko!!

fuchs
25-10-06, 23:10
To może polecicie jakieś odżywki ... bo chcę zrobić trochę masy... bo się źle czuje...
Nie będę szedł na łatwiznę... ale chciałbym na to konto przybrać coś na jakichś odżywkach, gainerach, mega massach czy sam nie wiem na czym... może serwatka ??
Chcę zacząć nabierać masy... Prosiłbym o jakąś dietę i plan treningowy, siłke mam pod nosem w sumie... choć w domu też mam ławkę, hantle itd... jak coś to prosze przenieść temat do odpowiedniego działu by nie było bałaganu:) Choć chyba trzebyło by go rozedrzeć na dwa działy :mrgreen:

vold
26-10-06, 08:05
Zrób sobie nowy temat na odpowiednim dziale.


pozdr.

fuchs
27-10-06, 12:42
oke... zapominamy o koxach ... bo to jak granie w cs-a na haxach ... w 2 lata się zbuduje cos :] choć chciałbym do wakacji już jakoś wygladać :) dziękuję i pozdrawiam... narazie odstawiam ten dział do lamusa....

wolak
27-10-06, 14:11
na dobrej (i trzymanej )diecie,ciezkim treningu do wakacji mozna znacznie poprawic swoj wyglad..takze powodzenia

tomek.
27-10-06, 20:51
chociarzbys koksował to nie wiem czy by ci starczyło na wakacje...;P
tutaj cięzko o zadowalajacy wynik :mrgreen:

fuchs
28-10-06, 03:36
hehe no tak... ale spompować się wodą to nie sztuka... choć można zainwestować np. w genotropin i jemu podobne.... i nabierać masy prawie bez skutków ubocznych ... no ale mniejsza o to... jak widzę ludzie po 2 latach ćwiczeń... to mnie motywuje wystarczajaco :)

vold
28-10-06, 08:04
Noo z tym ganatropin to już poleciałeś, że nie ma skutków ubocznych to nie prawda może ma rzadko ale jak już to nieodwracalne i samo hgh nic praktycznie nie daje, jedno jest pewne tobie pomogł by jak umarłemu kadzidło.
A to że ty widzisz ludzi po 2 latach i wyglądają tak świtnie to nigdy nie dowiesz się co oni brali i co robili chodz pewnie dowiesz się za kolejnych kilka lat jak wyglądają i coś mi się wydaje że już nie będą Cię motywowali, bo ja znam takich wielu.

bejnar
28-10-06, 08:51
ćwicz a będziesz wielki :) nic nie przyjdzie w krótkim czasie a przyśpieszenie tego powoduje spadek w poźniejszym czasie. siegaj po odżywki - będzie lepiej