PDA

Zobacz pełną wersję : mutant mass



skajłoker
24-11-08, 20:00
jak w temacie wypowiadajcie sie miał ktoś mzoe jakies dolegliwości zolądkowe??po tym specyfiku jak smak rozpuszczalnośc itd jakie wyniki po jakiej ilości pozdro

ciaastek91
24-11-08, 20:11
żadnych dolegiwosci nie mialem, smaki wszystkie maja ok, najslabszy wg mnie wanilia. tylko wiadomo, jak kupisz 7kg to kazdy smak po jakims czasie obrzydnie. rozpuszczalnosc tez ok.
a o wyniki to pytanie troche nie na miejscu.

pimols
24-11-08, 20:20
jak w temacie wypowiadajcie sie miał ktoś mzoe jakies dolegliwości zolądkowe??po tym specyfiku jak smak rozpuszczalnośc itd jakie wyniki po jakiej ilości pozdro
nom wynikow z tego nie bedziesz mial w perwnym sensie bo to dodatek do DIETY a nie wyniki lol ale mutant dobry ale troszke drogi;p

ciaastek91
24-11-08, 20:29
drogi? wychodzi jakies 27zl za kg, jak to jest drogi gainer, to ja nie wiem ktory jest tani.

skajłoker
24-11-08, 21:24
dobrze ze mi przypomnieliście bo byłbym zapomnaiłz e to tylko dodatek do diety hahah.....pytałem o wage ile poszliście wiadomo ze to kwestia diety ale pytanie było ogólne ile ty poszłes przez okres brania a to ze ja pójde więcej albo mnie to inna sprawa.Napewno idzie lepiej waga niz na samej diecie bo mozna zrobić nadwyzke kaloryczną inaczej nie ejstem w stanie chodząc do skzoły robić sobie ryz z kurczakiem w skzole..

ciaastek91
24-11-08, 21:26
jaki ziom. masakra.
ide tyle samo na wadze z gainerem co i bez. bo jak go nie pije to mam w to miejsce inny posilek. wiec nadwyzka kalorii jest taka sama.

skajłoker
24-11-08, 22:21
naucz sie czytać ciastek wyraznie napsiałem ze w szkole nie ejstemw stanie jeść kurczak itd dlatego zapodaje sobie oprócz zwykłych kanapek gainera i w ten sposób dostarczam więcej węgli itd i nadwyzka jest większa zrozum a ziom to mów do kolegów z osiedla

Marcinek
24-11-08, 22:30
mi w tydz kilogram przyszlo! wpieprzam aktualnie czekoladowy 7kg kupilem jestem zadowolony! polecam ;]

skajłoker
24-11-08, 22:41
o taką wypowiedz mi chodziło ile płąciłes za tego mutanta? pozdro

hulk11
24-11-08, 23:02
mam go aktualnie.. jak dla mnie jest slaby.. sreszta wszystkie na mnie slabo dzialaja.. rozpuszczalnosc srednia..smak lipny (banan-truskawka).. dolegliwosci brak.. decyzja nalezy do Ciebie.. ja bym Ci polecil go wziac ale smak czekoladowy :) pzdr

Marcinek
24-11-08, 23:06
zaplacilem cos ok 220zl, ale widzialem w necie po 203zl? jakos tak w sumie wolalem troche przeplacic i miec go od reki, a nei czekac na przesylke :) 10zl w ta czy w ta pies drapal. dodatkowo jade na cell pumpie i bcaa to moze tez ma to jakis wplyw na moja mase skoncze cykl to sie pochwale na poczatk uwazylem 78kg 2 tyg temu. W sobote sie wazylem bylo 78,9 rano w bokserkach samych, a przez weekend w szkole malo jadlem bo nie bylo czasu i checi jakos. mam nadzieje na mutancie tym do 83 dojdzie waga pzdr.

ciaastek91
25-11-08, 15:52
to dobrze przeplaciles, bo teraz za 170zl + przesylka mozna dostac.