PDA

Zobacz pełną wersję : Sztanga & Hantelki ONLY!!!



Dudson
24-11-08, 18:01
SiemaCie Tak myślałem od wczoraj chcę sobie ustalić jakiś plan i ni**ja niepotrafie sam połączyć ćwiczeń sobie. Mam do dyspozycji (narazie)... gryf łamany 120cm & hantelki z obciążeniem 40 Kg chciałbym, żeby ktoś już obkumany przygotował mi plan z tego co mu pokaże, lub doradził coś pzdr...


1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangą na barkach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangielek w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
9.Martwy ciąg na sztangą położoną na podwyższeniu (czyli taki niepełny-od kolan)-(proste grzbietu), lub "kołyska"
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
11.Pompki (na poręczach lub w podporze tyłem na 2 ławeczkach) lub wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na poziomej ławce (łokcie prowadzone blisko
tułowia)-(tricepsy),
12.Wspięcia na palce jednej nogi z obciążeniem w dłoni-(łydki).





jak mam sobie rozkładać cwiczenia?! jakie serie walić?!... waże 84 Kg wzrost 183 chciałbym po 1 wyrzeźbiać się... po 2 być bardziej wytrzymałym i mocniejszym w tyraniu (ćwiczeniach)... pzdr...

przemek_yo
24-11-08, 18:04
to my tu miwimy o ogolnorozwojowce? tak? czy jakies podstawy juz sa?

Dudson
24-11-08, 18:07
Noo taa Ogólnorozwojówka !!!

przemek_yo
24-11-08, 18:13
wez pisz jasno! zaczynasz czy juz jakis czas sie w to bawisz?
w podwieszonych popatrz co z czym i jako tako dopasuj, ale cudow nie narobisz bo malo kg...

Dudson
24-11-08, 18:21
Wygląda to tak: ćwiczyłem troche ale to już było ładne półroku od ostanich ćwiczeń teraz mam czas znów zacząć solidnie się za to wziąść a ćwiczyłem tak amatorsko tzn piwnica mielismy tam trochę sprzętu ćwiczyłem jakieś 3 mieszki

hardworkOUT
24-11-08, 18:23
waże 84 Kg wzrost 183 chciałbym po 1 wyrzeźbiać się. - z czego chcesz rzezbic ?

proponuje najpierw dokupic kg bo z tym co masz niewiele zrobisz

Dudson
24-11-08, 18:27
Looz pzdro... i Dziękówka DużE ELO

przemek_yo
24-11-08, 18:32
no to dobrze by bylo troche ogolnorozwojowka pociagnac, cwiczen troche znasz, to machaj sobie narazie tak, pokolei cos na: barki(wyciskania, unoszenia)>brzuch(sklony, nozyce itd)>nogi(przysiady, wzspiecia)>klatka(wyciskania, pompki itd)>plecy(drazek by sie przydal, podciagania)
takie koka sobie rob ze np robisz po jednym cwiczeniu na wszystko po kolei, potem jeszcze jedna rundka z innymi cwiczeniami, w jedenj rundce robisz np, dol klatki, gore brzucha, plecy-najszerszy, nogi-uda ; a w nastepnej cwiczenie na inna czesc klatki, dol brzucha, plecy - prostownik, nogi - lydki
nie forsuj sie tylko wracaj powoli do formy,
rozgrzewka, rozciaganie
potem po ludzku od poczatku, masa itd
pzdr

Dudson
24-11-08, 20:05
Dziękówka skorzystam napewno DużycH Przyrostów Życzę pzdr....