PDA

Zobacz pełną wersję : "Problem" z Bicepsem



adisek
23-11-08, 13:41
Witam,od ostatnich treningow zauwarzylem ze moj biceps rozszerza sie na boki a "pileczka" maleje:/ Co mam z tym zrobic?jakie cwiczenia dodac-odjac??teraz robie cw na bic takie
-Uginanie sztangi 12-10-8-6
-Uginanie sztangi nadchwyt 12-10-8-6
-uginanie ramion na maczynie"niewiem jak sie nazywa ale na niej sie robi min. rozpietki,to sa chocby 2linki wyciagu gornego ktore stoja w odleglosci okolo 2m obok siebie"
-mlotkowe uginanie ramion 12-10-8-6

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15

Waga : 69

Wzrost : 181

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : okolo pol roku -2mies przerwy teraz znowu od 13.10.08

Uprawiane inne sporty : -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta : jem:)

Przeciwskaznania medyczne : nie

Zażywane suplementy : nie

hardworkOUT
23-11-08, 13:50
cwiczenia na glowe krotka ( np uginanie na modlitewniku ) powoduja uwypuklenie bicepsa. poza tym masz strasznie przeladowany ten 'trening'

adisek
23-11-08, 14:02
a to roznicy niema czy robie na sztandze prostej czy lamanej nie??

hardworkOUT
23-11-08, 14:05
zalezy od szerokosci chwytu nie od tego czy prosta czy lamana.

waski chwyt - glowa krotka
chwyt na szer barkow - obie glowy
szeroki chwyt - glowa dluga

Rafauu
23-11-08, 14:17
jesli chcesz robic na wypuklenie bica(tzn zeby byl bardziej do gory wiesz o co mi chodzi:D) to rob na modlitewniku duzo. Ja osobiscie nie przepadam za tego rodzaju bicem, wole gdy glowa dluzsza jest lepiej rozwinieta :)

fanatykkkk
23-11-08, 14:31
no mam ten sam problem ale sie z tym pogodzilem i mam to gleboko w dupie....wazne ze kula sie rozszerza na boki xD taka kulka mozna jedynie pokozaczyc przed dupciami na plazy...pzdr

adisek
24-11-08, 19:52
czyli modlitewnik-chwyt waski tak?

hardworkOUT
24-11-08, 19:54
"cwiczenia na glowe krotka ( np uginanie na modlitewniku ) powoduja uwypuklenie bicepsa"

"zalezy od szerokosci chwytu nie od tego czy prosta czy lamana.

waski chwyt - glowa krotka"




myslalem ze po polsku pisze

adisek
25-11-08, 12:00
Dzieki za pomoc:) SOG