PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie i zawroty w głowie



BojarAG
24-10-06, 21:54
Witam. Mam takie pytanie.
Niedawno zaczął sie rok szkolny. Jako iż miałem wrośnięty paznokieć i wykonany zabieg "przycinania" aby wszystko dobrze się zrosło, dostałem zwolnienie z Wfu do początku paźdźiernika. Przez miesiac moich nieobecności na WFie klasa zaliczała 4 spr. w tym 3 biegi na czas - 100m , 400m oraz 1000m. Musiałem zaliczać to po lekcjach na stadionie jako iż jak to WFista powiedział " na lekcji nie ma czasu na taie rzeczy " i tu następuje moje pytanie. Po zaliczeniu 100m i 400m na czas nie pamiętam kiedy bylem w takim stanie jakim byłem wtedy. po ukończeniu 400 usiadłem ( tak zwalało mnie z nóg ) posiedziałem 5 minut po czym chwiejąc sie ( kręcenie sie w głowie ) poszedłem do domu. Czym moze to być spowodowane ? Owszem - ostatni taki prawdziwy wf był w tamtym roku szkolnym ale tak to grałem w piłere w wakacje conajmniej 3 razy w tygodniu + truchtanie. czy powinienem iśc do lekarza czy to jest normalne ?

Kakashi
24-10-06, 22:53
powiem tylko tyle ze jeśli naprawde dałeś z siebie wszystko i wycisnołeś z organizmu tyle ile sie dało to nic dziwnego ze tak na to zareagowałes...sprit to moze i krótki bieg albo wbrew pozorom strasznie meczący...(to akurat wiem bo przez pare lat trenowałem 100m :D) i tez zaraz po starcie na zawodach przez pare minut nie wiedziałem co sie ze mna dzieje :D powinienes sie udac do lekarza jesli przebiegłes to zeby przebiec i nie chciałes sie przemeczyc...wtedy to musisz zaczerpnąc opini specjalisty...

BojarAG
25-10-06, 16:39
No jak biegi na czas to wiadomo że daje tak dużo ile moge :). Tylko problem polega na tym że jak biegałem czasowo wcześniej to nie miałem takich zawrotów. Z domu do stadionu mam jakieś 7 minut drogi spokojnego marszu - ja szedłem jakieś 15 minut z powrotem bo tak mi sie kręciło... i nie wiem czy to normalne czy powinienem do lekarza iśc..

johny
04-05-07, 21:21
pewno ze normalne !!!! poprostu jestes ambitny i chciales pokazac wfiscie jaki dobry,normalna sprawa a przy 400 m to juz wogole chyba kazdy tak ma.....(ja biegam na 10 km i tez to mam na koncu ) ;p

fghi949
16-06-09, 23:58
所谓等功率计算是指在螺杆空压机 (http://www.luogankongyaji.com)电机功率不变(即所需总扭矩不变) 的情况下, 随着排气压力的增加或减小, 阳转子的转速减小或增加, 即排气量减少或增加(阳转子转速与排气量成正比) 。此种计算方法在我们的工程技术开发过程中常常会遇到。对于那些只降低排气压力, 而阳转子的转速不做相应的增加, 虽然排气量会比原机型大一点点, 那只是由于排气压力的下降导致容积效率升高所致; 如果排气压力比原机型减小很多, 而阳转子的转速不做相应的增加, 那就会产生我们常说的“大马拉小车”现象, 无形中给用户带来一些不必要的电能损失。

KowalX
17-06-09, 00:25
nie masz kłopotów z krążeniem,może za mało węgli i na rezerwach leciałeś?

Sosna91
17-06-09, 10:11
ładny odkop ;p