PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Co sk³oni³o ciê do "PAKOWANIA"



inter162
22-11-08, 18:41
--------piszcie co was sk³oni³o do æwiczen-------------
mnie do pakowania zmusili rodacy bylem takim jak by to powiedziec workiem treningowym nikomu nie potrafilem dorownac, ale od d³u¿szego czsu jes inaczej (:

slim shady
22-11-08, 19:10
mnie wszystko po trochu, ¶wietny wyglad, chêæ przykozaczenia, zabicie nudy, zdrowy tryb zycia, laseczki

adonis18
22-11-08, 19:14
siema
ja po prostu uwielbiam to uczucie pompy po treningach
elo

PanAntek
22-11-08, 20:24
przecie¿ nie mo¿na byæ ca³e ¿ycie ma³ym:D

Bruce
22-11-08, 21:38
³adny wygl±d,,spotkanie z kolegami,fajna zabawa

mokkapan
23-11-08, 12:59
masa:p

przemek_yo
23-11-08, 17:02
samo sie zaczelo i sie ciagnie ;)

Blackphoenix
23-11-08, 19:52
ja zabiera³am siê za si³ownie chyba z 1,5 roku :P zawsze by³o przek³adanie , a zacznê od nastêpnego tyg, od nast. miesi±ca , od ferii itp A¿ do wakacji , wtedy wzi±³em siê porz±dnie za siebie i teraz starsznie ¿a³ujê ¿e nie zacze³em wcze¶nie szczególnie ¿e teraz klasa maturalna i malo czasu mam na wszystko. :(
Nak³oni³o mnie kilka rzeczy - jestem dosc wysoki i szczup³y chce wkoñcu wygl±daæ jak porz±dny facet a nie jak szczypiorek ;)) Poza tym trening dostarcza endorfin i jest to dobry sposób na relaks od szko³y i ¿ycia ;)

zapytajnik
23-11-08, 21:28
ja zaczalem cwiczyc rowniez dosc pozno...i jak kolega wyzej zaluje ze dopiero tak pozno...
co mnie sklonilo?hmm... kumple cwiczyli a ja zawsze mialem to gdzies...pozniej zobaczylem ze s troche wieksi a ja taki lichacz to stwierdzilem ze tez sprobuje...a jak sprobowalem strasznie mi sie to spodobalo...zlapalem bakcyla jak to mowia i jaram sie tym do dzisiaj:)

hardworkOUT
23-11-08, 21:41
mnie sk³onila perspektywa startow na MPJ ( kiedys ), i w pucharze polski ( stare czasy :) ) ale wszystko sie pokrzy¿owa³o i nie wystartowa³em. wiecie jak to jest z planami , jeden planowal sobie pierdn±æ a sie zesra³ ;) a potem chwila lekkiego zalamania ¿e tyle treningow i przygotowan i nici z zawodow. za jakis czas sie ogarnalem i wrocilem do treningow juz tylko i wylacznie dla siebie, nie pod zadne zawody. jak to mowia nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki. i tak zostalo do dzis trenuje dla wlasnej pasji. bralem kilka razy udzialy w 'zawodach' ale to pelna amatorszczyzna a nie profesjonalne. kiedys silownia tam gdzie trenuje zorganizowala takie zawody tylko w wyciskaniu. to bylo 2 lata temu. w swojej wadze bylem drugi na 14 startujacych. wygralem 5kg gainera i 2 kreatyny. wszystko sprzedalem na 2gi dzien :)

przemek_yo
23-11-08, 22:14
zawody to mily dodatek do pasji, zawsze fajnie jak masz kawalek swistka pokaujacy ze cos tam zrobiles w tym sporcie ;) ja jezdze poki mnie ze szkoly wysylaja, czyli juz koncowki ;)

*TERRORBLADE*
27-11-08, 16:47
Za to mnie sk³oni³o do trenningu 56kg wagi przy 180 cm wzrostu <lol> || NO oczywi¶cie szybko dosta³em takiej zajawki ,¿e nie mog³êm przestaæ ³adowaæ . ;P