PDA

Zobacz pełną wersję : Witam i prosze o pomoc



janekziomek2
21-11-08, 19:19
Witam, mam 17 lat i chciałbym wam przedstawić mój problem : otóż jestem strasznie chudy, bardzo chciałbym przytyć ale wciąż bezskutecznie próbuje i właśnie z tego powodu mam straszne kompleksy ;/ mój dzień wygląda mniej więcej tak :

śniadanie rano przed szkołą - kanapki


po szkole obiad ( przeważnie pierogi z twarogiem, zupa kartoflanka, spaghetti lub tradycyjne polskie ziemniaki oczywiście z jakimś mięsem )

między obiadem a kolacją przeważnie coś przekąszę ale na pewno nie jest to jakiś ciężki posiłek

kolacja – kanapki

Co jest ze mną nie tak ? czy to przez to że nic nie jem w szkole ? czy też może przez to że mam szybką przemianę materii ( praktycznie codziennie ląduje w toalecie ) ? albo że śniadanie i kolacja to zwykłe kanapki ? proszę o pomoc bo naprawdę zaczynam już powoli wątpić ;/ i prosiłbym o wyrozumiałość bo nie znam się zbytnio na dobrym odżywianiu .

tom
21-11-08, 19:48
chcesz poprostu przytyc?

jedz wiecej - efekt murowany

Sokol
21-11-08, 21:06
dieta,jak nie to jedz duzo i zwracaj uwage co

slim shady
21-11-08, 21:28
musisz wrzucic conajmniej 2 posiłki w szkole, oczywiscie moga to być kanapki, jedz duzo poprostu, i staraj sie uwazac co jesz,

pimols
21-11-08, 22:50
Witam, mam 17 lat i chciałbym wam przedstawić mój problem : otóż jestem strasznie chudy, bardzo chciałbym przytyć ale wciąż bezskutecznie próbuje i właśnie z tego powodu mam straszne kompleksy ;/ mój dzień wygląda mniej więcej tak :

śniadanie rano przed szkołą - kanapki


po szkole obiad ( przeważnie pierogi z twarogiem, zupa kartoflanka, spaghetti lub tradycyjne polskie ziemniaki oczywiście z jakimś mięsem )

między obiadem a kolacją przeważnie coś przekąszę ale na pewno nie jest to jakiś ciężki posiłek

kolacja – kanapki

Co jest ze mną nie tak ? czy to przez to że nic nie jem w szkole ? czy też może przez to że mam szybką przemianę materii ( praktycznie codziennie ląduje w toalecie ) ? albo że śniadanie i kolacja to zwykłe kanapki ? proszę o pomoc bo naprawdę zaczynam już powoli wątpić ;/ i prosiłbym o wyrozumiałość bo nie znam się zbytnio na dobrym odżywianiu .
chcesz prztyc czy uzyskac mase miesniowa?

Voice666
21-11-08, 22:57
Mi się wydaje, że przytyć.... to tylko jeść, 5-6 posiłków dziennie i nie w kółko to samo.

janekziomek2
22-11-08, 12:59
I to i to , glownie przytyc ale samym tluszczem tez nie chce sie zalewac .

kamil1141
22-11-08, 14:39
to w szkole nic nie jesz? postaraj sie zagospodarowac tak posiłki zebys jadł 5-6 razy dziennie. a potrawy musiasz sam sobie dobrac.

janekziomek2
22-11-08, 21:47
A czy posilek w formie zwyklych platkow sniadaniowych jest wystarczajacy ?

janekziomek2
23-11-08, 18:03
To jak ? moze byc ? ;/

przemek_yo
23-11-08, 18:11
to nie wiesz ze byki jedza owsianke :D:D:D ;p

Geryon
23-11-08, 18:20
chłopie Twoje posilki są o kant tyłka potłuc. Więcej wartościowych posiłków , jest masa postów na ten temat. Przemiana materi i wiek to teżjest problem w pewnym stopniu, ale popraw swoje odżywanie i pomyślimy co dalej.