PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie oponki ;p



zayl990
21-11-08, 18:56
Wiatm.
Jak wedlug was najlepiej pozbyc sie nadmiaru tluszczy?? Bieganie, skakanka ,brzuszki czy cos innego??!!
Najlepiej jak by to byly wyprubowane sposoby bo zalezy mi na szybkich efektach.
Aha i jeszcze jedno czy lepiej jesc po czwiczeniach/bieganiu czy przed (wieczor) .
Z gory dzieki

Sosna91
21-11-08, 19:46
Wydaje mi się że tak jak napisałeś skakanka i bieganie to podstawa co do brzuszków to zależy jaki nadmiar tłuszczu bo nie którym cieżko zrobić jedego :)

Co do jedzenia to ok 2 godziny przed treningiem i po cwiczeniach ale nie poźnym wieczorem.

zayl990
21-11-08, 20:16
Ja cwicze ok. 21 z bieganiem tak samo wiec koncze ok. 22 czy to juz za pozna na male co nie co do zjedzenia.
Co do brzuszkow daje rade ich zrobic ok 150-200 ale po jakims czasie jak robilem nie zauwazylem jakiejs poprawy badz zmiany, wiec sobie odpuscilem i szukam innego wyjscia.

pakeros17
21-11-08, 20:38
Abs II

Wiki
21-11-08, 23:12
Najlepiej biegac co drugi dzien(przed siłownią). Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu). Do tego dieta z obnizonymi weglowodanami...
Jezeli chodzi o posiłki to:
Rano jesz weglowodany + biako + tluszcze
2 posilek to samo
obiad same wegle + bialko(najlepiej 2 godziny przed treningiem, jak poczujesz głod to pij wode)
po treningu białko
i na kolacje białko

Proktor
25-11-08, 17:37
Ja osobiście polecam basenik i rower. Pozdro ;)

hardworkOUT
25-11-08, 19:03
"ajlepiej biegac co drugi dzien(przed siłownią). Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu)."

jaki jest sens biegania przed silownia i targania odrazu po tym silowego planu ?


"Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu). Do tego dieta z obnizonymi weglowodanami..."

masa to masa, sila to sila. niema obnizania wegli bo lipa a nie masa bedzie

Voice666
25-11-08, 21:38
Ujemny bilans kaloryczny, skakanka, basen, biegi, brzuszki też się nadadzą.

...Na siłowni cwiczyć normalnie na mase...to chyba mija się z celem jakim jest redukcja?

Wiki
25-11-08, 21:53
"ajlepiej biegac co drugi dzien(przed siłownią). Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu)."

jaki jest sens biegania przed silownia i targania odrazu po tym silowego planu ?


"Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu). Do tego dieta z obnizonymi weglowodanami..."

masa to masa, sila to sila. niema obnizania wegli bo lipa a nie masa bedzie

Niby masz racje, ale sugerujesz sie tym co ktos kiedys Ci napisal, albo powiedzial. Ja to testowalem na wlasnej skórze. Przed silownią jak sie troche pobiega to nie jest wcale takie złe, poniewaz wchodzi sie na silownie lekko zmeczonym, trenuje sie "na zmeczonego". Gdy wejdzie sie pozniej na silke bez biegania, czuje sie ze ma sie wiecej sily. To jest dobre dla tych co nie są super siłaczami. Przy zbijaniu wagi wazniejsze jest bieganie a nie silownia.

"masa to masa, sila to sila. niema obnizania wegli bo lipa a nie masa" :D a kto chce robic tutaj mase? Mowie tylko ze swojego doswiadczenia, ze cwiczenie "na rzeźbe" czyli dokladanie powtorzen i zmniejszanie ciezaru to jakis MIT! Dla mnie lepiej jest zrobic trening silowy, albo cos w stylu treningu na mase. Wtedy gdy mam ujemny bilans kalori, chudne. (Duzo lepiej niz przy cwiczeniu na rzezbe)

hardworkOUT
25-11-08, 22:08
nie odpowiedziales na moje pytanie ;) pytalem jaki jest CEL biegaia przed silownia ? rozgrzanie, rozciagniecie czy co ?


a kto chce robic tutaj mase?

odnioslem sie do twoiej wypowiedzi a nie do posta autora tematy. dokladnie:

"ajlepiej biegac co drugi dzien(przed siłownią). Na siłowni cwiczyć normalnie na mase albo na siłe(po to by nie stracic na miesniu)"


Wtedy gdy mam ujemny bilans kalori, chudne. (Duzo lepiej niz przy cwiczeniu na rzezbe)

jak masz ujemny bilans i cwiczysz masowo/silowo to 'niszczysz' sobie miesnie , niepotrzebnie je palisz. wiecej szkoduy niz pozytku


Mowie tylko ze swojego doswiadczenia, ze cwiczenie "na rzeźbe" czyli dokladanie powtorzen i zmniejszanie ciezaru to jakis MIT!

a kto chce tutaj robic rzezbe ? ;)