PDA

Zobacz pełną wersję : Miesnie na sucho i na nie sucho:P



janusz123
20-11-08, 21:13
Mam pytanie czy jezeli cwiczymy na kreatynie to gdy przestajemy cwiczyc mieśnie szybciej ,,opadają'' niz jak bysmy trenowali na sucho a potem przestali cwiczyc?
Prosze o bezstronniczą odpowiedź :P

Alex89
20-11-08, 21:26
wiesz ja bym tak powiedzial opadnac to cie zawsze opadnie. no na sucho nie tyle ale zawsze cos...muszis czymac sie diety i jak po cyklu z kreta kupisz sobie jakis antykatabolic (np. BCAA, Glutamina itd.) to ci duzo nie opadnie! pozdrowienia

tom
21-11-08, 13:55
nie janusz
jak przestaniesz cwiczyc to organizm pozbywa sie balastu - czyli niepotrzebnych juz mu miesni, bez wzgledu na to czy brałeś doping czy nic

Arseusz
21-11-08, 19:13
zawsze Ci cos spadnie,a zwlaszcza po kreatynie,jednak jestes wstanie zmiejszyc te spadki

janusz123
22-11-08, 12:13
a jak przestane cwiczycna siłce (nie mam takiego zamiaru), ale powiedzmy ze względu na jakies okolicznosci.Zdołam utrzymac mięśnie robiac pompki i takie podobne?

Wilk05
22-11-08, 12:24
Nawet jeżeli przestaniesz ćwiczyć to i tak bedzie widać że kiedyś ćwiczyłeś , poza tym jak wrócisz o treningów to dużo szybciej odbudujesz mieśnie niż np ten który dopiero co zaczyna ćwiczyć .
PS; Ja mam kilku taki kolegów którzy w liceum ze mną na siłke chodzili a teraz chodzą tylko na dyskoteka , jeden z nich miał w łapie 39 a teraz ma 37 w klatce 112 a teraz 108....

adonis18
22-11-08, 12:25
nie janusz
jak przestaniesz cwiczyc to organizm pozbywa sie balastu - czyli niepotrzebnych juz mu miesni, bez wzgledu na to czy brałeś doping czy nic
siema
racja - nieużywany organ zanika
często to jest tak, że po spadku mięśni miejsce między skórą a resztę ciałe wypełnia z czasem coś innego wiec nagłe zaprzestanie ćwiczeń jest jeszcze gorsze niż jak by się w ogóle nie ćwiczyło
hehe nie jeden, jedna by tak chcieli żeby się organizm pozbywał zbednego balastu tylko, że w potaci tłuszczu gdy już "niepotrzebny" po zimie :)

janusz123
22-11-08, 14:15
hmm nie wiem kto mówi prawde bo Wasze odpowiedzi są ze sobą troche sprzeczne. No i nie usłyszalem odpowiedzi na pytanie czy do utrzymania formy wystarczą cwiczenia takie jak pompki itp?

janusz123
22-11-08, 18:53
sr za 2 posty nie da sie edit
Wilk a w jakim czasie spadla jednemu z nich lapa i ta klatka o te 2/4 cm?

Blackphoenix
22-11-08, 19:36
przy złej diecie jest to kwestia pewnie roku

Wilk05
22-11-08, 23:08
Wiesz dokładnie ci tego nie powiem ponieważ odkąd nie ćwiczy nie mierzy sie (żeby sie nie dobijać ) ale ćwiczyłem z nim rok temu a mierzył sie przy mnie ok miesiąc temu tak że chyba jest tak jak mówi Blackphoenix (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=8870) czyli ok 1 rok.

janusz123
22-11-08, 23:48
Pozostała kwestia tych pompek, czy wystarczą one żeby utrzymac ciało w dobrej formie?

adonis18
23-11-08, 00:04
Pozostała kwestia tych pompek, czy wystarczą one żeby utrzymac ciało w dobrej formie?
lepsze to niż nic
pompki podciąganie się brzuszki i przysiady
ale bez żelastwa to na krótką metę ziomuś
elo