PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie osiągnę rezultaty?



PATRYK WWA
20-11-08, 15:46
Siema!
Mam 18lat, 189cm wzrostu i 90kg wagi. Postanowiłem zacząć nieco ćwiczyć i przejść na dietę nie jem żadnych słodyczy, nie piję napojów gazowanych :) Zaczynam robić a6w (4dzień) i pompki (po 100dziennie)... chcę schudnąć ok 10kg. Czy to możliwe i w jakim czasie? Proszę o poradę i odpowiedz;P aha i nie chcę żadnej specjalnej diety, po prostu nie jem słodyczy, nie piję napojów itp:) czekam na odpowiedzi

przemek_yo
20-11-08, 15:50
jak chcesz schudnac to nie pompkami, biegaj, sksakanki uzywaj, ogolnie duzo sie ruszaj
a6w... no jak chcesz, na pewno nie zaszkodzi, ale kilogramow to Ci specjalnie nie odejmie
pzdr

PATRYK WWA
20-11-08, 15:56
aha i chodzi o to że nie mogę specjalnie biegać (nie pozwala mi na to za bardzo stan zdrowotny)... i chodzi mi tez o to, żeby mieć fajne mięśnie brzucha, bo w tej chwili one są, ale pod sporą warstwą tłuszczu (mam w pasie ok 98cm;/)

przemek_yo
20-11-08, 16:09
czyli ogolnie typowe zajecia na odchudzanie odpadaja?
jak sumiennie szostke zrobisz to cos tam poprawisz ale ze "spora" warstwa tluszczu to i to se nie poradzi ;) na zrzucanie tluszczu aeroby najlepsze, ale jak nie wolno CI, to coz... zawsze lepiej cokolwiek robic niz nic, tylko lepiej moze byc :D
jeszcze baseny sa, tez dobre
spacery, marsze, rower (normalny, tudziez stacjonarny) i masa aerobowych cwiczen ktore mozna w domu wykonywac, tego typu treningi i cwiczenia najlepiej wykonywac ok2-3 godz po posilku. na silownie sie zapisac mozesz, trening obwodowy robic - wybor ogromny ;)
jak sie napradwde porzadnie do tego zabierzesz to dasz rade schudnac ile Ci sie podoba :D pzdr i powodzenia

.Smile
20-11-08, 16:55
pływac tez nie mozesz?

tm7
20-11-08, 18:38
Jakie masz te problemy zdrowotne ?? To ważne, żeby dostosować trening.