PDA

Zobacz pełną wersję : 17 lat i odżywki(POMOCY)



Dzarek
19-11-08, 22:50
Mam do was pytanie na temat treningu i nabrania wyglądu,otusz ćwicze ponad pół roku i waże 65kg a wzrostu mam 180 i kupiłem sobie Creatyne i niewiem czy to dobry pomysł?a chciał bym przybrać szybko jakiś wygląd i niewiem jak ćwiczyć przy kreatynie i jak sie odrzywiać?Czy zastosować jakąś diete,bo nie stosuje żadnej?i dodam że mam 17 lat.bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje.

Murzyn
19-11-08, 22:55
Dieta jest najwazniejsza

decha92
19-11-08, 23:19
Zależy co masz na myśli pisząc, że chcesz "nabrać wyglądu". Domyślam się, że chcesz przytyć parę kilo? Jeśli tak to wejdż najpierw w podforum DIETA, znajdź sobie dietę na mase. Następnie wejdz w podforum TRENING i zapoznaj sie z tym jak wygląda trening na mase. Jeśli bedziesz miał diete i trening to dopiero pomysl o dadatkach(odzywki,suple). Według braków w diecie gainer albo białko.. Policz sobie ile ci czego brakuje. Poćwicz troche na sucho a potem zjedz tą kreatyne o ile dieta i trening będą porządne. pzdr

Arseusz
20-11-08, 13:44
taknaprawde to tobie przydaloby sie troche kilo wiec jedz tak naprawde ''wszystko'' co jest bogate w bialko i weglowodany oraz staraj sie pic duze ilosci wody,jako uzupelnienie zapodaj sobie jakas odzywke weglowodanowa,nie bialkowa!

ciacik
20-11-08, 16:51
A dlaczego weglowodanowa?? Rownie dobrze jak ulozy sobie ta diete i bedzie mial braki bialka a weglowodany ok to po co mu odzywka weglowodanowa??
To co ma kupic gainer bialko carbo zalezy od jego diety!

Arseusz
20-11-08, 17:33
przeciez wyraznie napisal swoje wymiary i mozna z nich odczytac,ze chlopak ma problem z budowaniem masy,co za tym idzie potrzebuje duzej ilosci weglowodanow,czyli kalorii.Twoj organizm potrzebuje uzyc o wiele wiecej energii do ''przyjecia'' bialka niz w przypadku weglowodanow,ja tez mialem problem z nabraniem masy i duzo musialem sie napocic i nauczyc,zeby efekty byly zadowalajace.

ciacik
21-11-08, 10:33
Jesli bedzie mial diete i weglowodany beda spozyte w dobrych ilosciach to jesli do tego bedzie gainer to zlapie wiecej tluszczu. Kalorie mozna czerpac rowniez z bialka i tluszczy. Dieta musia byc bogata we wszystkie wartosci odzywcze. Najlepiej gdybys uzyl kalkulatora i sam wyliczyl ile czego potrzebujesz... I kupisz to czego bedziesz potrzebowal:) POZDRO

Dzarek
21-11-08, 20:19
mam taką dietę

Dieta na mase dla 64-65 kg

7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr

10:35
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku

13:30
4 jajka
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g


16:00 posiłek przed treningowy
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml

17:30-18:30
Trening

18:30
45g Carbo,bądź kakao.sok

19:10
Makaron razowy 100gr
jogurt 150gr
serek wiejski 200gr


22:00
Tunczyk w wodzie 80g
Slonecznik 30g

Co o tym myślicie?

Ale nie mogę jeść dokładnie w tych godzinach bo jestem w szkole.Mam pytanie na jak długo stosować taką dietę?cały czas te potrawy co są napisane?np jak będę ją stosował prze miesiąc to cały czas te same potrawy?i co z Kreatyną brać czy nie?

Lordunio
23-11-08, 11:53
Jak nie dasz rady dokładnie jeść kup sobię gainer i uzupełniaj nim dietę.
Potrawy możesz zmieniać, tylko zebys jadł tyle co powinieneś.
Jak możesz to sobie zmieniaj nawet codziennie.

Masz masę artykułów, w których masz napisane co dobrze łączyć z kreatyną.

Rickey
23-11-08, 23:49
Jeśli masz coś więcej kasy to polecilbym ci takie rozwiązanie: kreatyna mono np. z olimpu, universala, vitalmaxa, weidera+gainer jako uzupełnienie diety.
Pozdro!!