PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta A Aeroby



Asgaard
19-11-08, 17:29
Witam, dam taki przykład. Moje zapotrzebowanie wynosi 3000kcal, a będę zjadał 1500kcal dziennie, ale bez uprawiania ćwiczeń aerobowych. Czy w takim przypadku można spodziewać się spadku masy organizmu poprzez spalenie tłuszczu?

Pozdrawiam.

pimols
19-11-08, 18:47
spalac mozesz cwiczeniami bo nie zawsze bedziesz spalal bez aerobow tluszcz lepiej cos potrenuj:D

Asgaard
19-11-08, 19:45
Hmmm, a co?, może z mięśni zacząć rzucać?. Oczywiście trenuje, tylko chciałem się upewnić.

Swoją drogą, taka mocno okrojona dieta(z 3k kcal, na 1,5) może się odbić niekorzystnie na zdrowiu?

Malyheh
19-11-08, 19:48
Lepiej więcej ćwiczeń i więcej żarcia;)

Asgaard
20-11-08, 16:22
Ale konkretnie ile?, jak mam zapotrzebowanie 3000kcal, a na same funkcje życiowe zużywa 2100kcal, wiec tyle jeść?, a jak będę jadł mniej to mięśnie będą spadać?

Liero
20-11-08, 19:26
a jak będę jadł mniej to mięśnie będą spadać?
przy odpowiedniej diecie mozesz to zmniejszyc

Asgaard
20-11-08, 19:38
tzn jakiej?

p_narozny
20-11-08, 22:19
W twoim przypadku obcinaj weglowodany i zwiekszaj ilosc jedzonego bialka -najprosciej rzecz ujmujac. Cwicz co trening aeroby, bieganie, rowerki, wiosla i co tam jeszcze chcesz, brzuszki;)

slim shady
20-11-08, 22:33
agresywne obciącie kalorii w swojej diecie jest skuteczne ale tylko na moment, spalisz te kilka kilo i to moze nawet szybko, ale to sie moze niekorzystnie odbic na Twoim zdrowiu,
"Wciągu pierwszej doby drastycznego ograniczenia kalorii tempo metabolizmu obniża się o 15-30%, a po upływie dwóch trzech tygodni praktykowania ubogokalorycznej diety, przemiana materii spada o dalsze 10-15%" Do tego będziesz ospały, osłabiony,zmęczony, przy czmałej częstotliwosci posiłków może wystąpic redukcja tkanki mięśniowej, zaczynajac odchudzenia powinienes stopniowo wyznaczac cele i je realizowac, zajrzyj do działu w dietach bedziesz miał tam artykuł o odchudzaniu/redukcji pozdrawiam :)

Symu
21-11-08, 15:51
1. to spowolnieninie metabolizmu, co w dłuzszym okresie czasu może doprowadzić do efektu jojo

2. organizm zanim zacznie palić tłuszcz zabierze się za mięśnie :)