PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie??



voytass
14-03-06, 21:16
jesli chce spalic tluszcz i wyrzezbic miesnie to czy musze calkiem wykluczyc jedzenie klusek,makaronu,sosow,smazonych potraw,slodyczy,ziemniakow???mam 185 i waze 97 kg nie mam czasu na specjalna diete i poprostu czesto jadam ziemniaki sosoy makaron kluski i ryz na obiady na sniadanie jeem zwykle 3 kromki razowego chleba z szynka serem lub czyms innym pzred obiadem zawsze zjem jakis owoc obiad mam o 16-17 pozneij 2 godz po obiedize trening okolo 60 min po treningu zwykle pomarancz i banan a na kolacje ktora nie zawsze jadam jem 3 kromki razowego chleba perzewaznie z ryba lub serem bialym i dzemem lub samym serem napiszcie co sadzicie na ten temat??dodam jescze ,ze jak sie tylko troche ociepli zaczynam biegac przed sniadaniem

sławo
14-03-06, 21:41
no widzisz to wszystko co najbardziej lubisz i często jadasz to nic innego jak węglowodany
które przysparzją ci owego tłuszczu a jeszcze to tego jak masz tendęcje do tycia to tym bardziej obrastasz
po 18 żadnych węgli jedynie białko
zanim się ociepli możesz robić aeroby w domu np. skakanka

voytass
14-03-06, 22:16
ale po treningu jak jem pomarancza i banana to moze byc?napisz co jejsc po tej 18??

sławo
14-03-06, 22:27
banan to nic innego jak cukier prosty ale po treningu myśle że ci nie zaszkodzi
ale można sie bez niego obyć w twoim przypadku
bialko -jaja ,tuńczyk ,chudy ser biały

vanadi
15-03-06, 07:34
na noc najlepiej twaróg bo to dobre wolnowchłanialne białko na noc;)

sławo
15-03-06, 08:52
lepsze jaja

vanadi
15-03-06, 13:59
jaja jakos mi bardziej na sniadanie wchodzą:)
na obiad miecho a pod wieczór twarog i wtedy mam dobry mix roznych białek a po gdzinie od treningu jakies wpc i juz jest luxik;)

mati33277
15-08-08, 11:25
Ja jem normalnie jajecznica te 2 jajka i chleb razowy,zwykły chleb,jakieś mięso itp.Jadam tak 5 razy dziennie co 3 godziny w mniejszych ilosciach niż zawsze.Nie jem tylko jajek tylko rózne rzeczy.Mam 16 lat 175cm wzrostu 60kg wagi.I powiedzcie mi czy mogę tak jeść jak jem tylko,że w mniejszych ilosciach.Do treningu a6w?????Jeden posiłek wyglonda np tak 2 jajka<jajecznica>2 kromki chleba,kawałek pomidora noi jeszcze cherbata zwykła.Czy taki posiłek to mało jak cwicze na brzuch????Jakie jeszcze produkty mogę jadac jak cwidzę brzuch jogurty,biały ser czy co np??????

ciaastek91
15-08-08, 11:47
archeolog.

007
15-08-08, 11:49
jesli chce spalic tluszcz i wyrzezbic miesnie to czy musze calkiem wykluczyc jedzenie klusek,makaronu,sosow,smazonych potraw,slodyczy,ziemniakow???mam 185 i waze 97 kg nie mam czasu na specjalna diete i poprostu czesto jadam ziemniaki sosoy makaron kluski i ryz na obiady na sniadanie jeem zwykle 3 kromki razowego chleba z szynka serem lub czyms innym pzred obiadem zawsze zjem jakis owoc obiad mam o 16-17 pozneij 2 godz po obiedize trening okolo 60 min po treningu zwykle pomarancz i banan a na kolacje ktora nie zawsze jadam jem 3 kromki razowego chleba perzewaznie z ryba lub serem bialym i dzemem lub samym serem napiszcie co sadzicie na ten temat??dodam jescze ,ze jak sie tylko troche ociepli zaczynam biegac przed sniadaniem

Ogranicz węglowodany a węgle o wysokim ig wywal.
Białka potrzebujesz około 160 g dziennie a kcal około 2500 dziennie ,z białka dostarczasz 640 kcal a reszta z tłuszczy i węglowodanów , 2000 kcal z tłuszczy a 500 z węglowodanów(np.ryż) .Raz w tygodniu jesz to na co masz ochote.
Obliczenia na zapot5rzebowanie białka ,sucha masa ciała x 2
Obliczanie na zapotrzebowanie kcal sucha masa x 30

Obserwujesz co się dzieje i stopniowo robisz korekte diety

Trening siłowy 1h po obiedzie 3 razy w tygodniu ,trening typowo na masa, siła (jeśli chodzi o konstrukcje treningu)

biegi interwałowe 1h po obiedzie od 5 do 20 minut 2 razy w tygodniu w dni nie treningowe

jeden dzień nie treningowy aeroby 40-60 minut

jeden dzień wtedy kiedy jesz luźno poświęcasz na całkowite lenistwo

po treningu 30 minut białko np.białko serwatkowe i na noc np.białko kazeinowe+białko serwatkowe

mati33277
19-08-08, 06:57
ciaastek91 jaki archeolog???