PDA

Zobacz pełną wersję : Maximuscle



Voice666
19-11-08, 14:45
Co sądzicie o odżywkach Maximuscle? Cyclone, Promax, Thermobol. Chodzi mi o odpowiedzi na pytanie nie do czego służą tylko o ich jakość, "która to półka", jest coś leprzego? itp.

Voice666
19-11-08, 15:18
Poszukałem trochę i....wow w jednej dawce 1.5 łyżki czyli około 60g znajduje się 10g monohydratu kreatyny!! zalecana dawka to 2 dawki czyli jakieś 20g monohydratu kreatyny!!

Symu
19-11-08, 17:23
moge brac 4 lyzki mono dziennie i też tyle bede mial tylko po co??

Daj linka do supli bo kompletnie nieznana mi firma.

Voice666
19-11-08, 18:20
http://www.maximuscle.com/cyclone - tu masz linka

Symu
19-11-08, 20:44
Z tego co wyczytałem to po
1. 10g krety w dziennej dawce, a nie w jednej porcji
2. traktowałbym to raczej jak coś a'la gainer niż stak
3. Ten produkt jest tak drogi jak na swój sklad że naprawdę nie widzę sensu kupowania

1 kg dextrozy (20 zł) + 1 kg białka (50zl) + 100g glutaminy (10zl) + 30g HMB( 8zl)+ olimpowe witaminy 8 zl + 100g mono (10zl) + kilka innych banałow= ok. 2,5kg tego samego za ok 105zl :D

Poza tym skład jest raczej do d.... :) Musze zastanowić się nad robieniem własncyh supli :P

Voice666
19-11-08, 21:12
Ok dzięki

robsson
20-11-08, 22:45
O widze że kolega z wysp.Sam zastanawiałem sie nad tymi suplami w Argosie.Napewno MAXIMUSCLE są lepsze niż MEGABOL czy inny tani shit.Ale ta cena przeraża...Ostatecznie wole ciągać odżywki z ojczyzny-tańsze i co ważniejsze sprawdzone.pozdro

Symu
21-11-08, 15:56
Czy lepsze niż megabol nie byłbym pewny. Te odżywki to mniej więcej takie nacinanie ludzi na kase jak testosterole i biosterole ( choć podobno na niektórych działają) tyle że one kosztuja 10 zl, a nie 40 funtów. Ja tam widze białko z mono, nic specjalnego.

Co do samego megabola to z większości ich supli byłem zadowolony.

jazdun
28-02-09, 01:45
Ja tez nadaje z Wysp. Tak sie zlozylo, ze ponad pol roku temu, kiedy z supli bralem tylko HMB i bialkowe odzywki. Moj kolega dal mi cynk, ze jego znajomy pracuje w firmie dystrybucyjnej dla Argosa i, ze ma na sprzedaz kazda odzywke z Argosa za 50% ceny. Tak wiec postanowilem skorzystac z okazji. Kupilem z moim "Housematem" co tez cwiczyl po 3 puchy Cyclone`a. Kumpel zaczal ja pic od razu. Ja poczekalem, az mi sie skonczy ostatnia bialkowa. W miedzyczasie polecialem na holidaya do Polski, z ktorego wrocilem z kontuzja nadgarstka (za duzo wodki :D). Nie bylo mowy o dzwiganiu sztang ani hantli. Jedynie zostal basen, zeby nie zastygnac. Kumpel po 1 puszce nie byl z niej zadowolony, mowil ze czuje sama chemie i takie tam, ze Yorkowe proteinki lepiej mu robily. Ale z czasem sie okazalo, ze te Yorki owszem pomagaly szybciej nabrac korzuchy, kiedy Cyclone powoli ale robil czyste miecho. W sumie po tych trzech puchach kumpel przytyral sie zdrowo, bez doskonalej diety. I co najwazniejsze spoczal juz na laurach, przez ostatnie 3 miesiace cwiczyl moze 8 razy na silowni. Przeszedl na kataboliczny tryb zycia; piwo, dieta oparta na tluszczach, malo posilkow w dniu. A miecho wciaz sie trzyma.
Ja dopiero zaczynam te zapasy spozywac z prawie idealna dieta i widze, ze pomalu ale czysto obrastam.

Widze teraz, ze w Argosie jest promocja na Thermobol 90 kapsulek, za 12 funiow z 30.5!! Czy ktos bral ten srodek? I tak wogole na co on jest? Na redukcje sloniny tylko czy moze na uzupelnienie wigoru, bo cos tak czuje, ze ostatnio treningi i praca wypompowuja ze mnie wszystko...
Jak na wytopienie tluszczu to w sumie teraz mi nie potrzebny, ale przy takiej promocji warto se wziasc ze dwa pudelka na zapas gdy sie przyda. Jezeli oczywiscie ktos poleca?

vertige
29-03-09, 14:14
Witam :) zazywałam thermobol 2x dziennie, chodziłam na siłownie 3 x w tyg, cwieczenia aerobowe 50 min, 45 min ogólne 4 serie po 25-20 powtórzeń małym cieżarkiem na każda partię ciała i powiem, że.. schudłam w 3 misiąca 7kg a irzeżbe zrobiłam. Polecam ten spalacz, daję kopa ;) i działa a do tego taniocha