PDA

Zobacz pełną wersję : Worek treningowy.



mokkapan
18-11-08, 22:09
Witam witam,

mam takie pytanko: Czy walenie w wór treningowy daje coś na mięśnie? Jeśli tak to na jakie, i w ogóle co daje?
Pozdrawiam

przemek_yo
18-11-08, 22:11
obilo mi sie o uszy ze wlasnie lanie w worek (tylko z glowa) jest dobre na umiesnienie, ale nie pamietam szczegolow, w tv cos ogladalem

Sosna91
18-11-08, 22:11
nie powiem Ci na jakie mieśnie ale ja kupiłem worek treningowy miesiac temu i nie żałuje. Wydaje mi się ze siły nie wyrobisz na worku jak takiej ale reflek i przedewszystrkim szybkośc na której mi zalezy na pewno.

mokkapan
18-11-08, 22:13
to dobrze:p bo sobie troche ładuje między seriami.

przemek_yo
18-11-08, 22:15
chyba lepiej po treningu nie miedzy seriami

Voice666
18-11-08, 22:16
Worka używam co mniej więcej 2 tygodnie do spalenia fatu, i wypocenia się, Czy coś poza tym mi w niego walenie daje? Siły większej nie mam, masy też nie przybywa, więc pozostaje tylko spalania fatu

tm7
18-11-08, 22:17
Masy na tym nie zrobisz :) ale wytrzymałość tak. Jako aeroby możesz stosować.
Bo chyba nie chodzi ci o trenowanie sztuk walki.

mokkapan
18-11-08, 22:18
no i dobra zabawa:)

a czemu lepiej po treningu, a nie miedzy seriami?

mokkapan
18-11-08, 22:18
walczyc to mnie to raczej nie nauczy...
moze jedynie, zeby rowno siadło na ryju...

przemek_yo
18-11-08, 22:22
przerwy miedzy seriami masz po to zeby odpoczac chwile, oddech wyrownac, a przy tym worku sie nasapiesz bez potrzeby i stracisz sily porzebne do treningu, jak skonczysz trening i masz sile to podejdz i napierdalaj ile wlezie :D

cube
18-11-08, 22:22
przerwe miedzy seriami masz wykorzystać do odpoczynku.

mokkapan
18-11-08, 22:25
ok,
no i skóra na rekach sie wzmocnic powinna....?

adonis18
18-11-08, 22:30
ok,
no i skóra na rekach sie wzmocnic powinna....?
siema
a po ch*j ty mi ziomuś powiedz se łapy charatać|?
rekawice sobie kup a jak już to pompki na kościach na twardym
elo

cube
18-11-08, 22:38
ja mam taki worek że bez rekawic dłużej niż 5 min nie wytrzymasz. Wiara nawet w bandażach miała skóre do krwi pozdzieraną.

Arseusz
20-11-08, 12:41
na worku refleksu i szybkosci sobie nie wyrobisz,na to wplywa wiele innych czynnikow,takich jak bieganie czy tarczowanie,jesli bedziesz trenowal na worku to podciagniesz sie w jakims stopniu z wyprowadzaniem ciosow

Piła69
30-11-08, 17:52
Są specjalne rekawice do worka, nie ma sensu nawalać bez bo możesz sobie tylko ręce uszkodzić. Poza tym dobrze byłoby poczytać technike wykonywania ciosów prostych,sierpowych itd nie wiem jakie robisz,bo jeśli wykonujesz źle to wejdzie Ci to w krew i nauczysz się złych nawyków,a to może spowodować że Twoje ciosy stracą na sile czy też szybkości. A poprawisz na pewno wytrzymałość i Twoje ciało będzie bardziej dynamiczne.Pozdro;)

pomeran
01-12-08, 14:19
na worku nie nauczysz sie techniki ciosu, możesz zwiększyć tylko siłe ciosu i kondycje dobrze jest po treningu pouderzać w worek dla spalenia tluszczu i wytrzymałości(kondycji) ja wale w worek po każdym treningu, uderzanie w worek wzmacnia głównie plecy i barki