PDA

Zobacz pełną wersję : banany ....



ramzes583
18-11-08, 15:50
witam jak w temacie mam pytanie aktualnie ejstem w madrycie i zaczalem cwiczyc zazucielm kretayne z olimpu masakra tak sie zwie mam clay atlas w mieszkaniu ale mam problem chce przytyc na wadze ale przuje po 10 godzin i chce porady ja kretyna bedzie najskuteczniesjza by byly wfekty i jakie buialko kupic z olimpu i czy banany gdybym rano okolo godizny 10 je jadl zastopily pomogly by mi w przybraniu n wadze gdzyz przerwe ma o 10 i o 14 czekam na odpiwiedz i z gory thx

LeBron23LBJ
18-11-08, 16:52
z tego co widze jestes poczatkujacy. Kreatyne odtsaw pozatym, nie czas teraz na massacre i inne kreatyny. Czas na ułożenie optymalnej diety. Banany nie zastąpią żadnego posiłku. Kup sobie jakis gainer żeby miec wszystkie potrzebne wartosci odzywcze. i bierz go rano no i wpracy o odpowiednich porach i oczywiscie wartosciowy posilek do tego. Rób sobie jakies kanapki z mięsem itp.
To tak w skrócie

patryk1336
18-11-08, 17:03
olimpem to nawet sie niesugerój bo to konkretne dziadostwo jest szukaj cos zagranicznego olimp i inne polskie firmy to pic na wode szkoda kasy lepiej dolozyc 10-20zl i kupic cos konkretniejszego . pozdro

ramzes583
20-11-08, 16:43
mowisz odlozyc kreatyna jak neisty bede konczyl jede3n misac z nia a diete wlasnie ukladam sobie jedyny problem to wlsnie rano bo pwoiem szczerze to przywzyczaile sie nawet nie ejsc do 13 bo nie jestem glodny nie wiem czemu ale jalso dopieor kolo 13 chce mi sie jecs a wlsnie chce rano cos pic lub jesc by uzupelnic diete i banany tez moga byc w diecie czy nie bardzo i jezlei chodzi o kratyne to niby jaka zagraniczna siedze w hsizpni i moze kupic ta tutejsza bo tez jest ale slabsz niz ta polska ale mzoe leprza za to i tak ejstem poczatkujacym ale chce na pocztaku zdobyc m,ase i budowac ja dobrze cwicze 3 razy w tygodniu pon srd i piatek i czemu mowisz bym odstawil kratyne poprostu pwoeim tak mam mlodszego bartciak odmenie o 5 lat i on zazucil jakies koksy cwiczy 3 tygdonie i ma reke wieksza od mojej o 2 razy a ja chce mu udowidnic ze ciezka praca i wyzilek bez koksow daja jescze leprze efekty dltego potrzebuje porad odpiszcce i z gory thx czekam na porady i jescze jakie kjupic odzywki np bogate w bialke lub cos innego

ramzes583
20-11-08, 17:14
z tego co widze jestes poczatkujacy. Kreatyne odtsaw pozatym, nie czas teraz na massacre i inne kreatyny. Czas na ułożenie optymalnej diety. Banany nie zastąpią żadnego posiłku. Kup sobie jakis gainer żeby miec wszystkie potrzebne wartosci odzywcze. i bierz go rano no i wpracy o odpowiednich porach i oczywiscie wartosciowy posilek do tego. Rób sobie jakies kanapki z mięsem itp.
To tak w skrócie
a i co polecisz jaki ten gainer i jakiej firmy i jaka ilosc i moze do tego jakeis bialko lub weglowaodany doradz czekam bede w sobote kolo 12 wpolsudnei to mzoe ppogadmay na gg czekam pozdrawiam

Marcinek
20-11-08, 18:40
olimpem to nawet sie niesugerój bo to konkretne dziadostwo jest szukaj cos zagranicznego olimp i inne polskie firmy to pic na wode szkoda kasy lepiej dolozyc 10-20zl i kupic cos konkretniejszego . pozdro

grzeczysz chlopie mono z olimpa mega capysy 1250 sa naprawde wporzadku!!

massacre fakt faktem slyszalem lipny stak, ale mono, to kazdemu bede polecał!

NIKOLIS 168
20-11-08, 21:28
ja tez ;]

ramzes583
24-11-08, 16:05
witam mam jescze pyatnie ile ma trwac cykl kreatynowy i co radziicie na psozczegolne cykle

Sosna91
24-11-08, 16:55
Cykl ok 6tygodni.

ramzes583
25-11-08, 15:03
ok wiec mam pytanie wlansie konzce moj pwierwszy cylk z kreatyna i na kolejny jak bede zaczynal chce zacucc kreatyne mono taurine hmb i gainera plus dieta bo diete sobie ulozylem i satram sie ja dotrzymywac czekam an wasze opinie