PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw na spalanie



Manto
17-11-08, 23:49
witam ruszam z dietą robie areoby i mam zapytanie co sadzicie o takim polaczeniu na pozbycie sie tluszczyku Olimp Thermo Speed Extreme + Olimp HMBolon. Czyli spalacz + HMB, CO EWENTUALNIE MOZNA DO TEGO DODAC chce normalnie cwiczyc na silowni tracac przy tym zbedne kilogramy oczywiscie zamieniajac je na mase miesniowa :P Zaznaczam ze potrzebuje pozbyc sie max ok 5 kg przy 186cm wzrostu, ok 88kg glownie brzuszek i boczki tam mi troche zostalo i to chce zlikwidowac. cwicze dopiero miesiac bez odzywek. kiedys smigalem troche na silke teraz wrocilem po dlugiej przerwie

pan.wiesiu
18-11-08, 01:10
witam.
sam niedlugo, bo za jakies 2 tyg. zaczynam ostra redukcje (l-karnityna olimp+TS olimp), tylko ze ja przy twoim wzroscie mam 104 kg ;)
hmbolon jest z kreatyna i arginina (srednio nadaje sie do redukcji), czyste hmb jak najbardziej.
ja do tego dorzuce jeszcze jakies bialeczko (myslalem nad nitroprogenem treca, bo ma wszystko czego mi trzeba na noc :)

zycze powodzenia;
wieslaw

Manto
18-11-08, 15:26
przy tym hmb bylo napisane ze w redukcji tkanki tluszczowej tez uczestniczy :P a co moge jeszcze dorzucic do takiego zestawu moze jakies pomysły

NIKOLIS 168
18-11-08, 18:39
Scorch+l-karnityna+ antykatabolik (BCAA)

Tukan
18-11-08, 19:20
stary wez se animal cuts efekty bedziesz mial i do tego dokup se białko jakieś.

LeBron23LBJ
18-11-08, 21:14
a co brales animal cuts? warto? bo różne opinie chodzą

Manto
19-11-08, 14:02
Czyli BCAA jeszcze dołaczyc. wlasnie czytam sobie o tym i ewentualnie dokupie