skajłoker
17-11-08, 23:22
jak w temacie prosze o rzetelne opinie na temat tego bulka.Patrzałem na skłąd i prezentuje sie to dosyć ciekawie no i cena wmaire przystępna bo 3kg koszstują 130zł.Jak ktoś z was miał okazje obcować z tą odzywą to piszcie jak smak rozpuszczalność pozdro