PDA

Zobacz pełną wersję : budowa ciala???dementuje pare spraw...



fanatykkkk
17-11-08, 21:17
a wiec tak od czasu gdy zaczolem trenowac na dlugim gryfie kazdy zaznaczal mi by odleglosc miedzy dlonmi na sztandze wynosila kolo 80cm..okey tak tez trenowalem klatka zaczela byc bardziej plaska miala gorszy wyglad ogolnie rzecz biorac(trenujac w ten sposob nie czulem pracy miecha na klacie)...fakt taki ze niby moglem wiecej wycisnac ale mi na tym i tak nie zalezy gdyz kieruje sie jedynie na masowanie...sie wkurwi....i postanowilem pojechac starym systemem gdzie odleglosc wynosila kolo 50-60cm przy czym klatka puchla jak po...je...ana.....i kazdy pewnie napisze ze w ten sposob nie wytrenuje bocznych aktonow i tu powiem ze DUPA....trenujac w ten sposob widze lepsze rezultaty... i tu pytanie czy ja mam tak zje...ab..a budowe ciala ze na lepsze rezultaty nie mam sie co nastawiec(sila)bo klatka nawet nie chce drgnąć...???zaznaczam ze nie znam kumpla ktory by cisnol sztange z takim malym rozstawem rak....

hardworkOUT
17-11-08, 21:30
~50 cm jezeli lokcie na zewnatrz prowadzisz bardziej na srodek klatki. jezeli szerzej ogolnie cala jest to tzw chwyt kulturystyczny ( bardziej pod budowe ). ~ponad 80 cm tzw chwyt trojbojowy na sile ( mniejszy ruch sztangi ).


udowe ciala ze na lepsze rezultaty nie mam sie co nastawiec(sila)bo klatka nawet nie chce drgnąć...?? - kombinuj co jest dla ciebie najlepsze silowo a ruszy. mozesz z ciekawosc jakis plan silowy zastosowac

007
17-11-08, 21:42
A robisz jeszcze coś na tą klatę czy tylko płasko sztangą i skupiasz się tylko na rozstawie rąk ?

fanatykkkk
17-11-08, 21:52
nie no normalny trenignaklatke jak kazdey inny
plasko wyciskanie
rozpietki
wyciskanie na skosie w gore z tym ze tam juz mam rozstaw normalny (80cm)-naprzyklad dzis tak zrobilem i czuje wlokna miecha na gorze klatki..o to mi chodziloxD

007
17-11-08, 21:59
Jak będziesz robił skos ujemny to duł klatki ci też pomału pójdzie,skoncentruj się na tym aby treningi nie były monotonne. Atakuj mięśnie pod różnymi kątami ,wyrzuć na pewien okres ćwiczenia do których się przyzwyczaiłeś, ciśnij na maksa i pomału opuszczaj ciężar,jak dojdzie sztanga do klatki to nie opieraj tylko ciśnij dalej,używaj hantli i zrezygnuj z wszelakich atlasów. Przy wąskim chwycie nawet przy szerokich łokciach dużo wchodzi w triceps. Od czasu do czasu zmień trening na wydolnościowy i regeneracja,po kilku dniach przerwy ruszasz do przodu jak torpeda.Pozdro