PDA

Zobacz pełną wersję : Domowe ćwiczenia



CCC
17-11-08, 20:27
Witam!
Jestem tu nowy wiec chcę się z Wami przywitac!
W domu wykonuję ćwiczenia takie jak :
-pompki
-brzuszki
-ogólna rozgrzewka i rozciąganie.
I teraz mam takie pytanie
Pierwszą rzeczą jaką robie to rozgrzewka i rozciąganie
nastepnie pompki i brzuszki.
pompki wykonuje 2x po max powtórzeń i nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie ponieważ przy 2x w ogóle rąk nie czuje i wychodzi w sumie może max 5 powtórzeń a w 1 serii ok 18 (wiem to mało ale samo nic nie urośnie ) a brzuszki robię tylko 1 serie na max powtórzeń i wychodzi jakies 50 sz. i tak sie zastanawiam czy takie cos ma sens...
Mam 17 lat waga ok 70kg wzrost 175.
Pozdrawiam

Voice666
17-11-08, 20:41
Wszystko ma jakiś sens ;), ale...
Nie katuj się seriami, w których robisz maxy. Zacznij od np: 3 serii po 10 powtórzeń powiedzmy pompek i sprawdz czy mięśnie są lepiej napompowane niż przy 2xmax tak jak robiłeś dotychczas. Brzuszki- obawiam się, że 50 brzuszków to trochę mało żeby dorobić się kaloryfera, ale dobre na początek. I tak samo jak pompki zrób na oczątek powiedzmy 5 serii po 10 powtórzeń. W miare czasu zwiększaj liczbę serii i powtórzeń. Sęk w tym żeby robić te ćwiczeńia poprawnie a nie miotać sie po podłodze jak epileptyk. 10 poprawnie wykonanych powtórzeń daje lepsze efekty niż 50 bylejakich.

CCC
17-11-08, 20:59
hehe ok dzięki za info. Dodam tylko że mówiłem o ćwiczeniach dokładnie wykonanych:D hehe do kaloryfera dalej niż do bojlera:P hehe zart. to juz zabieram sie do cwiczeń
Pozdro

007
17-11-08, 21:19
CCC (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10720) choć o tym nie piszesz to domyślam się że robisz ten zestaw minimum 6 razy w tygodniu ?

Poszukaj treningu domatora i ćwicz więcej parti mięśniowych.Jest pełno ćwiczeń które możesz wykonywać w domu.

.Smile
17-11-08, 22:23
jeżeli chcesz mieć krate na brzuchu ćwicz a6w, lub inne ćwiczenia na brzuch takie jak abs etc. (wpisz te skróty w youtubie).

janusz123
17-11-08, 22:36
Sęk w tym żeby robić te ćwiczeńia poprawnie a nie miotać sie po podłodze jak epileptyk. .

^^ soga masz za to xD