PDA

Zobacz pełną wersję : Niesmaczne odżywki



PROZAC
17-11-08, 20:00
Jak sobie z tym radzić? Czy można coś dodawać do smaku np sok malinowy? Konkretnie mam na myśli Horse Power. Sam zapach mnie odrzuca. Jeszcze po zmiksowaniu taka zajebiście obleśna piana sie robi na wierzchu którą wywalam przed wypiciem. Jak sobie radzić z niesmacznymi suplami?

tom
17-11-08, 20:09
mozesz kombinowac, byles nie dolewal oleju...

PROZAC
17-11-08, 20:21
Nie macie czegoś sprawdzonego ?

CMP
17-11-08, 20:23
Przecież ten zapach to poezja :))

toxic
17-11-08, 20:30
Ja popijałem kreatynę jak miałem mono *(tynk ^^) to soczkiem porzeczkowym.... super smak :P tylko tak łyczka soku , a pozniej reszte wody :P wiesz sok mi starczał na tydzien :D D: :D

PROZAC
17-11-08, 20:34
Zapach jest fajny ale tylko ze słoika. Po rozrobieniu z wodą jest obleśny ;( Popijać i tak popijam Dextro ale wolałbym czegoś dodawać do samej kreatyny żeby smak zabić. PS Mono nie ma raczej smaku i nie daje też zbytnich efektów...

toxic
17-11-08, 20:36
Mono nie daje efektów? :D oj .. chyba nie znasz mocy mono UNIVERSALA :D masakryczna kredka.. a to , ze nie ma smaku xD nie znaczy ze nie jest ochydne.. mono bez smaku ma smak :D tynku :P ze sciany albo gorzej :) do smaku tylko chyba sok ci zostal.

Wiki
17-11-08, 20:39
odżywki nie mają smakowac tylko mają działac...

PROZAC
17-11-08, 20:40
Wszystkie mono to podstawowe kreatyny o małej sile. Jak pierwszy raz wziąłem horsa... to aż mnie nosiło. Wszystkie mięśnie mnie swędziały :D Zresztą tak jest za każdym razem tylko na początku cykli kiedy najlepiej się wchłania najbardziej czuć jego działanie :) Jakiego soka najlepiej dodawać ?

toxic
17-11-08, 20:43
chyba takiego co miąższu nie ma :P czyli jakieś czyste mnie więcej :P smak wybierz sam :)

PROZAC
17-11-08, 20:49
A dlaczemu bez miąższu ;> Chyba cierpkie bedą najlepsze typu czarna porzeczka, kwaśne jabłko, cytryna, grejpfrut. Zobaczymy jak się bedzie tankowało ;P Dzięki.

pan.wiesiu
17-11-08, 21:16
Wszystkie mono to podstawowe kreatyny o małej sile. Jak pierwszy raz wziąłem horsa... to aż mnie nosiło. Wszystkie mięśnie mnie swędziały :D Zresztą tak jest za każdym razem tylko na początku cykli kiedy najlepiej się wchłania najbardziej czuć jego działanie :) Jakiego soka najlepiej dodawać ?

;)
nie dawaj zadnego soku tylko zgryz surowa watroba !!!
twardym trzeba byc !!!
pozdrawiam;
wieslaw

slim shady
17-11-08, 21:35
nie marudź ściśnij zęby i pij, albo dodaj carbo

pimols
17-11-08, 22:16
Wszystkie mono to podstawowe kreatyny o małej sile. Jak pierwszy raz wziąłem horsa... to aż mnie nosiło. Wszystkie mięśnie mnie swędziały :D Zresztą tak jest za każdym razem tylko na początku cykli kiedy najlepiej się wchłania najbardziej czuć jego działanie :) Jakiego soka najlepiej dodawać ?
jak mono nie dziala to ok przerzucam sie na balet mongolski

ciacik
18-11-08, 20:08
PS Mono nie ma raczej smaku i nie daje też zbytnich efektów...


Skad wiesz jak pisales ze na 1 cykl wziales horse'a??:p
Na kazdego wszystko dziala inaczej ale z tym ze mono do dupy to chyba troche przesadziles:p

hulk11
18-11-08, 21:39
wiem cos o niesmacznych suplach.. mama odruch zygania ale co.. trzeba pic niestety.. ... tylko maly problem.. nie wiem..albo mi sie wydaje albo na mnie nic nie dziala.. np xpand.. zalecana dawka cala miarka.. jj ee bb ii ee cala miarke a tu dupa.. nic mnie nie bierze.. troszeczke.. i tak kazda odzwyka.. cos ze mna nie tak ??

a co do mono tez uwazam ze slabizna.. mi tylko troche sily przyszlo.. masy praktycznie zero..

adonis18
18-11-08, 22:37
;)
nie dawaj zadnego soku tylko zgryz surowa watroba !!!
twardym trzeba byc !!!
pozdrawiam;
wieslaw
hehe dobre ziomus

to nie jest piknik country ku**a tylko żelazny sport panienki soku sie ku**a zachcialo !!!!!!!!!

slim shady
19-11-08, 11:28
mono do dupy?? to jakie mono braliście? i gdzie dieta jest ?