PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna mono, ostrowia,carbo+Chela-Min



Cannabis
17-11-08, 15:53
Staż-5 miesięcy
Wiek-18
wzrost-185
waga-63 i wolno w góre :)


Tak jak w temacie zakupiłem dziś i mam pytanie moge wszystko łączyć razem czyli równocześnie po posiłku zażyć kreatyne 10 min. puzniej Ostrowie i Carbo?

sry.. za tak noobowskie pytania, ale to moje pierwsze odżywki więc sam nie wiem co pierwsze do kotła wrzucić.

I drugie pytanie ile mam brać kreatyne posiadam 300kapsółek jak dla konia czy to wszystko muszę zużyć? i kiedy przerwa?

mrozikhg
17-11-08, 16:29
carbo przed, podczas i po treningu, no a reszte to chyba wiesz jak. no jasne dawaj wszystko naraz :D kreatyne bierz cala.300kaps to i tak troche za malo na cykl;p przerwa po ok 6tyg brania krety na 4tyg

ciaastek91
17-11-08, 16:35
ziomek lepiej powiedz czy masz diete.

Cannabis
17-11-08, 16:45
Jem wszystko czesto +3 duzo posiłki nie mam czasu na diete, temu chce sobie trosze ją urozmaicić suplami.


carbo przed, podczas i po treningu


Tzn. przed braniem Ostrowi i krety brac Carbo ? bo troszke nie zrozumiałem

Sosna91
17-11-08, 17:20
Przedewszystkim Dieta stary bo szkoda kasy na kredke bo moc kreatyny wykorzystarz moze w 40% i jeszcze pozniej Ci wszystko zlezie. Po drugie 300caps to za mało na cykl. Cykl trwa 6tygodni wiec wychodzi 336caps wiec najwyzje twoj trwalby te 5dni mniej badz dokupisz w listkach jeszcze. Dodadkowo jesli nie maszd diety do zakup jakiegoś gainerka z 3kg badz wiecej, np. mass xxl

Carbo bierzesz po treningu w jego trakcie po treningu.

Diety sobie suplami nie urozmiaici jak napisales :) wedlug mnie szkoda kasy i szkoda mocy kredki jesli nie masz diety ale nie moj problem.,

Cannabis
17-11-08, 18:16
a w pracy jak mam bardzo duzo lazenia z 4km minimum musze przejśc moge brac carbo czy tylko w dni treningowe bo na ulotce przeczytalem, ze powino sie brac 3-4 dawki 40g w dni treningowe a 3 w nietreningowe i, zeby byla mniej wiecej taka sama pora.


Vitalmax? moge łączyć z ostrowią? ile wogóle, można jeśc Suplementów dzienie...tak, zeby sie nie otruc

mrozikhg
17-11-08, 18:20
nie marnuj carbo w dni nie treningowe. ja go nie stosuje wogole oprocz tak jak napisalem wczesniej;) carbo pij minimalnie przed treningiem 2-3 minuty