PDA

Zobacz pełną wersję : Boli mnie.



piker19
17-11-08, 15:33
siema
dzisiaj na trengingu sobie chyba cos nadwyrezyłem, gdy nabiore powietrza na maxa do płuc to mnie boli po srodku klaty, tak gdzies w mostku, pompki, wyciiskanie na ławeczce i trica

VegetaSSJ3
18-11-08, 19:47
Nie przycisnela Cie czasem sztanga??

przemek_yo
18-11-08, 19:50
zrobiles sobie cos w zebra, mostek, smierdzaca sprawa moze byc
a moze tylko nalapales sie powietrza zimnego (pierwsze mrozy dzis)

tm7
18-11-08, 20:05
Ja miałem też taki ból po poręczach, że kuło mnie tak jak by w żebrach na wysokości mostka, moi koledzy też mieli podobną sytuacje, przechodziło mi to jeszcze w tym samym dniu, ale nie mam pojęcia co to jest.

piker19
18-11-08, 22:06
w sumie to juz mi przeszło : )
A powiedzcie mi czy moge sobie kupic glukosamine? i jaka najlepiej? zeby niedroga, a dobra była, dzieki pozdrawiam.

znajomemu strasznie kostki strzelaja, jak robi bica, trica i klate, albo przysiady.. co to moze byc?

przemek_yo
18-11-08, 22:10
ja kupilem wlasnie TREC glukosamina +MSM, tania.... takiej szukalem, na allegro popatrz

Voice666
18-11-08, 22:21
Szczerze powiedz po co ci glukozamina??? Aż taka poważna sprawa z tym bólem?? Jak koledze strzelają stawy to najpierw do lekarza, nie leczcie się sami. Może ten typ tak ma że mu tam coś strzela...

tm7
18-11-08, 22:47
Jak mu strzela to nic z tym nie zrobi, mnie też wszystko strzela.
Kiedyś zacząłem robić na maxa pompki bez rozgrzewki zaczęło mi strzelać w nadgarstku i strzela do tej pory.
Ostatnio krzywo spałem wstaje i w barku mi coś strzelało. Takie jest życie, ważne żeby w poprawnych ruchach podczas ćwiczeń nie przeszkadzało.

lifebonus
20-11-08, 15:21
Mi sie wydaje ze to przez opuszczanie sztangi w niekontrolowany sposob (tzn szybkie ruchy z odbijaniem od klatki). Powinno przejsc.