PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer 1-Vitalmax ? Co sądzicie o tym gainerze ?



PanT
17-11-08, 07:31
Witam. Co sądzicie o tym Gainerze Vitalmaxa ? Osobiście zjadlem już jeden pojemnik ale to tylko 1 kg i troche z dietą na masie mi przyszlo. Pytam dlatego że jeżeli to dobry gainer, który dobrze pomaga w zdobyciu masy to zainwestuje w niego więcej i kupię duże wiadro. Wasze opinie o nim ? Pozdrawiam. Jeżeli nie ten gainer to proszę napisać który bylby lepszy.

Foto i opis jakby ktoś nie wiedzial ocb.
http://i35.tinypic.com/sz92mg.jpg
Wartość odżywcza w 100g preparatu:


Wartość energetyczna 1582kJ/360kcal
Białko 12,7g
Węglowodany 75,8g
Tłuszcz 0,7g

zapytajnik
17-11-08, 10:46
dobry gainer z niska cene:):) jeden z lepszych i zarazem tanszych;d jednym slowem oplaca sie go kupic;d
pozdro tej

Lordunio
17-11-08, 14:40
Znajduje się nawet na naszej forumowej liście, więc napewno jest dobry, ja osobiście go nie próbowałem, jadłem tylko "serie 2". :)

I sobie ją naprawde chwaliłem, może spróbuj Vitalmax - Gainer2 i wtedy zastanów się co Ci lepiej pasuje i czego warto więcej kupić? :)

PS
Jak jadłem dwójkę i jej troszkę za dużo dałem, miała dziwny smak, ale dać mniej i nawet, nawet. ;)
Z resztą dla mnie smak nieważny. :P

Pozdrawiam

PanT
17-11-08, 14:53
To panowie który Gainer lepszy 1 czy 2 ?

Lordunio
17-11-08, 14:58
Jak miałem kupować, to gdzieś wyczytałem, że 2 lepsza jak się ma problemy z tłuszczem, jezeli ich nie masz to może być 1.

Jednak dla mnie 2 lepsze, bo jeszcze białka miało więcej z tego co kojarzę...
Poza tym dodali do niego śladowe ilości kreatyny, tauryny i chyba bcaa, przez co ma lepszą wchłanialność.