PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana planu



stmaciek
16-11-08, 21:30
Witam. Ćwiczę tak na serio 1,5 miesiąca. Mam wagę 83kg (co ciekawe jak zaczynałem, ważyłem 80), 179cm wzrostu, 19 lat.Cały plan mam ułożony przez trenera z siłowni ;) Ogólnie przedstawia się tak:

Dzień1: Klata+Triceps
Dzień2: Plecy+Biceps
Dzień3: Barki+Triceps
Dodatkowo po każdym dniu na siłce minimum 20min jeżdżę rowerkiem.

Ze względu na średnio przyjemnie dopasowane zajęcia zależałoby mi na tym, aby rozdzielić to na 2 dni. Jeden tydzień ćwiczyć 3dni, a drugi 2dni. Czy jest to możliwe i ma sens? Stracę coś na tym? Jeżeli można tak zrobić to jak te partie mięśni rozdzielić na 2 dni? Proszę o pomoc

hardworkOUT
16-11-08, 21:37
gdzie nogi ?

jak 2x na tydzien to fbw

stmaciek
17-11-08, 09:32
Nóg nie ma :) wyszedłem z założenia, że codziennie na uczelnię i poza nią troche się nachodzę, i te 20min rowerkiem to nie tylko na tłuszczyk wpływa :> fbw wiem co to :) ale czy mogę jeden tydzień ćwiczyć 3 razy tygodniu i drugi 2 razy (i tak na zmiane)? Będzie jakiś efekt? ;)

hardworkOUT
17-11-08, 13:08
mozesz.

ale bez nog efekt marny :)

stmaciek
17-11-08, 19:48
...się uparł z tymi nogami :P jeszcze w tym temacie, bo nie chcę już zaśmiecać :> powoli dochodzę do wniosku, że nie sposób będzie się pozbyć zalegającego tłuszczu "po drodze" :) chyba zdecyduję się na trening interwałowy :) jak on się ma z czasem? Powiedzmy 10kg w tył bez żadnej specjalnej diety, liczenia kalorii (tak na oko) zajmie mi miesiąc? Czy dłużej? Chodzi tylko o tłuszcz, no ale jakoś musiałem to przedstawić--->10kg :) bo waga 80kg przy 179cm wzrostu to nie nadwaga ;)