PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!!!!!



davidvilla
22-10-06, 21:07
Mam 16 lat 174cm wzrostu i 72kg wagi . Chcialbym zrzucuc kilak kilogramow i brzuch który mi przeszkadza i nie tylko . Prosze o pomoc w postaci diety i jakis cwiczen ale nie mam żadnych sztang ani chantli . Moge giegac i takie tam Prosze o pomoc !

marcinczwa
27-10-06, 20:55
dieta ma rzezbe polega na tym ze poprostu mniej jesz i jesz mniej weglowoadanow a wiecej białka(poszukaj na forum by juz było kilka przykładowych diet na rzezbe)


jakis cwiczen ale nie mam żadnych sztang ani chantli . Moge giegac i takie tam
czyli mozesz jezdzic na rowerze, biegac, pływac itp co dziennie po 30-40 minut(na poczatek)

daniels51
20-01-07, 16:23
a propo ćwiczeń 6 weidera, najlepsze co moze byc na zrzucenie paru kilo i poprawy wygladu

zizu
22-01-07, 01:48
żeby robic a6widera trzeba mieć silny brzuch a kolega raczej go nie posiada,dieta wysoko białkowa.

dieta, wysokobiałkowa
bieganie,spacerowanie,skakanka,brzuszki rower.
i waga leci :)
pozdrawiam

ADI1616
25-01-07, 15:45
co do a6W to przyznaję racje trzeba mieć już silny brzuch może na pierwszych dniach to dałbyś radę ale później to klapa :sad: bo trzeba je wykonywać regularnie i z coraz większym stopniem trudności. najlepiej to biegaj dużo i na początek proste brzuszki i skakanka. Nom i o djecie nie zapomnij bo jest bardzo ważna jedz mało ale często. Owoce warzywa opócz ziemniaków. Pij soki odstaw wodę gazowaną i alkohol. Pozdro :twisted: