PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka Pytań.



Asgaard
16-11-08, 20:02
Witam, od niedawna zacząłem regularnie ćwiczyć, głównie ćwiczenia aerobowe mające na celu spalenie tkanki tłuszczowej, bo z tym mam trochę problemów.
Mam jednak wątpliwość co do kilku kwestii i chciałbym zadać kilka pytań odnośnie tych problemów. Oczywiście liczę na sensowne odpowiedzi.

1.) Czy gra w piłkę nożną zalicza się do ćwiczeń aerobowych?
2.) Jaka jest efektywność tych ćwiczeń, po ilu dniach\miesiącach będzie widać jakiekolwiek efekty?, zakładając że to będzie solidny trening(dodam że mam nadwagę I stopnia).

Pozdrawiam, asgaard

hardworkOUT
16-11-08, 20:17
1.) tak


2.) wszystko regulujesz dieta

Asgaard
16-11-08, 20:27
Zakładając że będę trzymał optymalną dietę, czyli tyle ile wynosi zapotrzebowanie.

007
16-11-08, 22:02
Jeśli ktoś ci odpowie że za tydzień lub za miesiąc lub za trzy miesiące to każdy może mieć rację. Wszystko zależy od ciebie i od tego co uważasz za optymalną diete ?

slim shady
16-11-08, 23:21
prawidłowo powinenes spalac 1 kg na tydzien

Asgaard
17-11-08, 07:17
1k przez tydzień to bardzo dużo...


Jeśli ktoś ci odpowie że za tydzień lub za miesiąc lub za trzy miesiące to każdy może mieć rację. Wszystko zależy od ciebie i od tego co uważasz za optymalną diete ?Że będę wpierdzielał tyle ile wynosi zapotrzebowanie, nie więcej, nie mniej.

Kolejne pytania:
1.) Robiąc ćwiczenie aerobowe, np bieg, muszę przez te 40min biegnąć bez przerwy, czy mogę co jakiś czas zwolnić i przejść kawałek marszem?

Codziennie chodzę 4km z szkoły do domu, będzie to ćwiczenie aerobowe?

adonis18
17-11-08, 13:13
siema
możesz przejść ziomuś i 20km ale jak ci się nie podniesie tentno to lipa.
nie lepiej przebiec truchtem 5km?
elo

hardworkOUT
17-11-08, 13:15
Że będę wpierdzielał tyle ile wynosi zapotrzebowanie, nie więcej, nie mniej. - raczej mniej niz wynosi zapotrzebowanie.


Codziennie chodzę 4km z szkoły do domu, będzie to ćwiczenie aerobowe? - bez przesady ;) jak idziesz na zakupy to raczej nie aeroby

Asgaard
17-11-08, 13:50
siema
możesz przejść ziomuś i 20km ale jak ci się nie podniesie tentno to lipa.
nie lepiej przebiec truchtem 5km?
elo
No właśnie wyczytałem gdzieś że dopiero od 20 minuty tłuszcz zaczyna się spalać, więc trzeba trochę pobiegać, a 40 min truchtem to ok 8-9km, z tym że dalej nie wiem czy muszę biegnąć non-stop, czy mogę czasami zwolnić i przejść kawałek?

007
17-11-08, 15:56
Jak dla mnie to biegi interwałowe i dieta ujemna

DTX
17-11-08, 16:03
Jesli chodzi o bigane odsyłam tutaj: http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=158073#post158073